Podsumowanie weekendu Akademii

Podsumowanie weekendu Akademii

W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

Po wielomiesięcznej przerwie zimowej, nasi młodzi zawodnicy byli spragnieni rywalizacji ze swoimi rówieśnikami w poszczególnych grupach wiekowych, co było widoczne podczas meczów, w postaci ogromnego zaangażowania i woli walki.

Poniżej przedstawiamy komplet wyników naszych zespołów:

 • Junior B2 po zaciętym meczu przegrał na wyjeździe z Victorią Wysogotowo 2:3,
 • Trampkarz C2 doskonale rozpoczął rozgrywki pokonując Unię II Swarzędz aż 13:1,
 • Młodzik D2 nie pozostał dłużny swoim starszym kolegom z Trampkarzy i również zainkasował rywalom 13 bramek, pokonując Wartę II Śrem wynikiem 13:3,
 • Żak F2 brał udział w turnieju bezwynikowym rozgrywanym w Witkowie,
 • Skrzat F2 rozegrał swój pierwszy zorganizowany turniej bezwynikowy w piłkarskiej przygodzie, wybierając się w niedzielę do Gniezna.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (aw)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej