Komplet punktów stracony na własne życzenie

Pierwszą stratę punktów w piątym meczu tego roku zanotowali Huraganiści. Czerwono-czarni zremisowali 1:1 (0:0)  na trudnym terenie w Piaskach z miejscową Koroną po bramce straconej w 89' minucie meczu. Była to XXIII kolejka rozgrywek IV ligi gr. wielkopolskiej.

Wzmocniona zimą byłymi ligowcami (m.in. Arkadiusz Piech i Łukasz Sierpina) ekipa Korona z nowym, tymczasowym trenerem na ławce mocno walczy o utrzymanie w stawce drużyn czwartoligowych. W sobotnim meczu to jednak Pobiedziszczanie trochę pomogli rywalom zainkasować punkt.

Wynik meczu tuż po przerwie, dokładnie w 49' minucie otworzył Alan Majerski dla którego było to pierwsze trafienie w czerwono-czarnych barwach. Huraganiści byli zespołem lepszym jakościowo, lecz razili nieskutecznością co dobitnie pokazują meczowe statystyki. Na domiar złego gola gospodarze zdobyli na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry po rzucie wolnym i strzale Igora Jurgi.

Po stracie "dwóch oczek" w ligowej tabeli Huragan spadł na trzecie miejsce. Aktualny lider Kotwica Kórnik ma dwa punkty więcej niż HP.

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Piasków był Skład Handlowy SzczepańscyDziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Szersza fotorelacja przygotowana przez Sobieszkou Fotografia dostępna będzie na klubowym profilu na facebook. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj. (gk)

XXIII kolejka ligowa: Korona Piaski - HURAGAN 1:1 (0:0)

• XXIII kolejka ligowa: Korona Piaski - HURAGAN 1:1 (0:0)