Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

Z siedmiu drużyn w strukturach klubu (wliczając w to zespół seniorów) tylko trzy z nich wybiegły w miniony weekend na boiska. Drużyny młodzieżowe reprezentowane były przez zespoły orlika i juniora starszego.

Wyjazd do Środy Wielkopolskiej na mecz z tamtejszymi orlikami przyniósł nam sporo bramek i emocji. Do przerwy Huragan remisował z Polonią 3:3. W drugiej połowie zespół ze Środy Wielkopolskiej okazał się skuteczniejszy i ostatecznie wygrał spotkanie 5:3. Bramki dla drużyny trenera Macieja Olejniczaka strzelali: Dominik Pawlak, Jakub Rogowski oraz Jakub Sudoł.

Drużyna trenera Roberta Raszewskiego po raz kolejny okazała się lepsza od swoich ligowych rywali. Tym razem do Pobiedzisk przyjechał zespół Lubońskiego. Dodatkową ciekawostką związaną z tym meczem była wspólna przeszłość piłkarska trenerów obu zespołów - Roberta Raszewskiego, oraz trenera gości Krzysztofa Piskuły. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:2, a do bramki trafiali pięciokrotnie Marcin Jesionkowski oraz Stanisław Snuszka.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze w zakładce "Akademia"(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie
  21 kwietnia 2020 r.
  Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie

  W połowie marca z wiadomych nam przyczyn zawieszone zostały zajęcia wszystkich grup treningowych naszej Akademii. Do tego momentu wszystkie drużyny od stycznia pilnie przygotowywały się do wznowienia rozgrywek. Niestety nie było to dane i wszystko wskazuje, że w tym sezonie już nie będzie. Zapraszamy do krótkich raportów trenerów poszczególnych roczników.

  więcej 
 • Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1
  21 marca 2020 r.
  Kiedyś to było... Marzec 2013: Legia Warszawa - Huragan 0:1

  Obecna sytuacja w której znalazło się piłkarskie środowisko daje możliwość do "włączenia" różnego rodzaju ciekawych wspomnień... My postanowiliśmy wypełnić działalność naszej strony bardzo interesującym wydarzeniem, które miało miejsce w marcu 2013 roku. Co ciekawe, uczestników Międzynarodowego Turnieju "Baltic Football Cup 2013" w klubie widujemy do dziś...

  więcej 
 • Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...
  14 marca 2020 r.
  Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

  Jak już z dumą mieliśmy okazję we wcześniejszych postach Państwa informować wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego, swoją aktywność rozpoczęła grupa „Huragan Girls Junior”. Pod okiem doświadczonej w tym "fachu" trener p. Sary Kęsickiej dwa razy w tygodniu szlifują swoje umiejętności taneczne!

  więcej