Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

Z siedmiu drużyn w strukturach klubu (wliczając w to zespół seniorów) tylko trzy z nich wybiegły w miniony weekend na boiska. Drużyny młodzieżowe reprezentowane były przez zespoły orlika i juniora starszego.

Wyjazd do Środy Wielkopolskiej na mecz z tamtejszymi orlikami przyniósł nam sporo bramek i emocji. Do przerwy Huragan remisował z Polonią 3:3. W drugiej połowie zespół ze Środy Wielkopolskiej okazał się skuteczniejszy i ostatecznie wygrał spotkanie 5:3. Bramki dla drużyny trenera Macieja Olejniczaka strzelali: Dominik Pawlak, Jakub Rogowski oraz Jakub Sudoł.

Drużyna trenera Roberta Raszewskiego po raz kolejny okazała się lepsza od swoich ligowych rywali. Tym razem do Pobiedzisk przyjechał zespół Lubońskiego. Dodatkową ciekawostką związaną z tym meczem była wspólna przeszłość piłkarska trenerów obu zespołów - Roberta Raszewskiego, oraz trenera gości Krzysztofa Piskuły. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:2, a do bramki trafiali pięciokrotnie Marcin Jesionkowski oraz Stanisław Snuszka.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze w zakładce "Akademia"(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych
  12 października 2021 r.
  Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

  Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

  więcej 
 • Mocne uderzenie Huraganu!
  5 października 2021 r.
  Mocne uderzenie Huraganu!

  W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

  Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

  więcej 
 • Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami
  27 września 2021 r.
  Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami

  W ostatni weekend września nasze drużyny licznie uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zespoły żaków i orlików rozegrały swoje planowane turnieje, których nowa forma ma służyć jeszcze lepszemu rozwojowi dzieci. Było sporo bramek oraz dryblingów, czyli to co najważniejsze w tej kategorii wiekowej.

  więcej