Przed nami pierwszy sparing! Na początek z liderem - Koroną Piaski

Przed nami pierwszy sparing! Na początek z liderem - Koroną Piaski

Już jutro, czyli w sobotę 23 stycznia o godzinie 18. na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Trzemesznie swój pierwszy mecz kontrolny w trwającym okresie przygotowawczym rozegrają piłkarze HP. Rywalem będzie lider wlkp. V ligi grupy II - Korona Piaski.

Czerwono-czarni mają za sobą dwa tygodnie przygotowań. W tym trudnym okresie m.in. ze względu na obfite opady śniegu udało się zaliczyć siedem jednostek treningowych. 

W meczu z Koroną nie zobaczmy na pewno Adama Niedzielskiego, który ze względu na problemy zdrowotne nie wznowił jeszcze treningów. Szansę pokazania się w drużynie dostanie dwójka zawodników testowanych, obrońca i napastnik.  

Nasz sobotni rywal w tabeli swojej ligi prowadzi z przewagą pięciu punktów nad Kanią Gostyń, ośmiu nad Lipnem Stęszew i dwunastu nad Rawią Rawicz. Celem doświadczonej Korony Piaski w tym sezonie jest awans do IV ligi. Dla reprezentantów powiatu gostyńskiego będzie to już drugi sparing. Tydzień temu ulegli III-ligowej Jarocie Jarocin 1:4.

Plan gier kontrolnych przed startem rundy wiosennej (weekend 6/7 marca) dostępny jest w zakładce Seniorzy-> Sparingi (link). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej