Remis z "Zielonymi"

Remis z "Zielonymi"

W przedostatnim sparingu przed ligowymi emocjami piłkarze Huraganu zremisowali po bardzo ciekawym i zaciętym pojedynku z IV-ligowymi rezerwami Warty Poznań 3:3 (1:1). Mecz rozegrany został na doskonale przygotowanej płycie bocznej obiektu przy Drodze Dębińskiej. W sobotę na wyjeździe o 11:00 ostatni sprawdzian, a rywalem będzie V-ligowy Grom Plewiska.

Środowy pojedynek z młodym, niezwykle ambitnym, wybieganym i walecznym przez całe 90 minut zespołem Warty dla obu zespołów był naprawdę pożytecznym sprawdzianem. Na boisku spotkały się zespoły zainteresowane tzw. grą w piłkę.  Cały mecz toczył się w szybkim tempie.  

Prowadzenie w meczu w 20 minucie objęli "Zieloni", którzy wykorzystali akcję sam na sam z Sławomirem Janickim. Huraganiści odpowiedzieli w 39 minucie po pięknej zespołowej akcji, asyście Chachuły i golu Davida Paku-Tsheli. W pierwszej części meczu z gry "więcej" mieli Warciarze, którzy nie odstępowali naszych zawodników "na krok". W pierwszych 45 minutach obie drużyny mogły jeszcze trafić do bramki, ale albo zabrakło skuteczności albo dobrze spisywali się bramkarze.

Po przerwie na prowadzenie dwukrotnie wychodzili goście. Bramki z rzutów karnych zdobywali wprowadzeni po przerwie kolejno Przemysław Halasz i Adam Niedzielski. Poznaniacy również dwukrotnie m.in. po rzucie rożnym pokonywali Macieja Duszyńskiego i ostatecznie ten zacięty mecz zakończył się wysokim remisem 3:3. Podobnie jak w pierwszej odsłonie po obu stronach nie zabrakło sytuacji bramkowych.

W kadrze na to spotkanie znalazło się 18 zawodników. Zabrakło m.in. kontuzjowanego Kacpra Bienerta oraz Łukasz Maciejewskiego, Mikołaja WitaszykaMarcina Jesionkowskiego. Był to siódmy test-mecz i pierwszy remis. Wcześniej Pobiedziszczanie wygrali wszystkie sześć spotkań.

Warto zaznaczyć, że w ostatnich 10-ciu dniach Huraganiści zaliczyli łącznie 8 jednostek treningowych (w tym 2 sparingi). Przed czerwono-czarnymi w tym tygodniu jeszcze jeden trening plus sparing w Plewiskach. Za tydzień inauguracja ligi! Już dziś serdecznie zapraszamy! (gk)

Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)

 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 powrót

Podobne Newsy

 • Remis w starciu beniaminków
  20 września 2021 r.
  Remis w starciu beniaminków

  Sporo emocji przyniósł sobotni mecz beniaminków rozegrany na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach.

  Czerwono-czarni zremisowali z SKP Słupca 2:2. Do przerwy Huraganiści prowadzili 2:0, lecz ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

  więcej 
 • 1:2 po raz trzeci w tym sezonie
  11 września 2021 r.
  1:2 po raz trzeci w tym sezonie

  Licznie zgromadzona publiczność w piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach obejrzała ciekawe zawody. Lokalne derby pomiędzy Huraganem, a Unią Swarzędz z trybun zobaczyło 320 osób.

  Rywal, spadkowicz z III-ligi okazał się ostatecznie lepszy i wygrał 2:1 (2:0). Była to VII ligowa kolejka.

  więcej 
 • Skuteczni do bólu!
  5 września 2021 r.
  Skuteczni do bólu!

  Czwarte zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli w minioną sobotę piłkarze Huraganu. Tym razem komplet punktów do Pobiedzisk przyjechał z oddalonego ponad 120 kilometrów  Koła! 

  Czerwono-czarni wygrali na boisku Olimpii 3:0 prowadząc do przerwy 1:0. Po sześciu kolejkach w 20-zespołowej IV lidze zajmujemy wysokie szóste miejsce!

  więcej