Remis z "Zielonymi"

Remis z "Zielonymi"

W przedostatnim sparingu przed ligowymi emocjami piłkarze Huraganu zremisowali po bardzo ciekawym i zaciętym pojedynku z IV-ligowymi rezerwami Warty Poznań 3:3 (1:1). Mecz rozegrany został na doskonale przygotowanej płycie bocznej obiektu przy Drodze Dębińskiej. W sobotę na wyjeździe o 11:00 ostatni sprawdzian, a rywalem będzie V-ligowy Grom Plewiska.

Środowy pojedynek z młodym, niezwykle ambitnym, wybieganym i walecznym przez całe 90 minut zespołem Warty dla obu zespołów był naprawdę pożytecznym sprawdzianem. Na boisku spotkały się zespoły zainteresowane tzw. grą w piłkę.  Cały mecz toczył się w szybkim tempie.  

Prowadzenie w meczu w 20 minucie objęli "Zieloni", którzy wykorzystali akcję sam na sam z Sławomirem Janickim. Huraganiści odpowiedzieli w 39 minucie po pięknej zespołowej akcji, asyście Chachuły i golu Davida Paku-Tsheli. W pierwszej części meczu z gry "więcej" mieli Warciarze, którzy nie odstępowali naszych zawodników "na krok". W pierwszych 45 minutach obie drużyny mogły jeszcze trafić do bramki, ale albo zabrakło skuteczności albo dobrze spisywali się bramkarze.

Po przerwie na prowadzenie dwukrotnie wychodzili goście. Bramki z rzutów karnych zdobywali wprowadzeni po przerwie kolejno Przemysław Halasz i Adam Niedzielski. Poznaniacy również dwukrotnie m.in. po rzucie rożnym pokonywali Macieja Duszyńskiego i ostatecznie ten zacięty mecz zakończył się wysokim remisem 3:3. Podobnie jak w pierwszej odsłonie po obu stronach nie zabrakło sytuacji bramkowych.

W kadrze na to spotkanie znalazło się 18 zawodników. Zabrakło m.in. kontuzjowanego Kacpra Bienerta oraz Łukasz Maciejewskiego, Mikołaja WitaszykaMarcina Jesionkowskiego. Był to siódmy test-mecz i pierwszy remis. Wcześniej Pobiedziszczanie wygrali wszystkie sześć spotkań.

Warto zaznaczyć, że w ostatnich 10-ciu dniach Huraganiści zaliczyli łącznie 8 jednostek treningowych (w tym 2 sparingi). Przed czerwono-czarnymi w tym tygodniu jeszcze jeden trening plus sparing w Plewiskach. Za tydzień inauguracja ligi! Już dziś serdecznie zapraszamy! (gk)

Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)

 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 • Sparing: Warta II Poznań - HURAGAN 3:3 (1:1)
 powrót

Podobne Newsy

 • Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.
  21 października 2020 r.
  Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.

  Na półfinale zakończyli tegoroczne zmagania Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali u siebie w chyba tylko sobie znany sposób ze Stella Luboń 2:3 (1:1)... Goście oddali trzy celne strzały na bramkę i awansowali po raz drugi z rzędu do finału po golu w 96 minucie meczu... 

  więcej 
 • 10. ligowe zwycięstwo!
  18 października 2020 r.
  10. ligowe zwycięstwo!

  Dziesiąte ligowe zwycięstwo, piąte na wyjeździe zaliczyli piłkarze Huraganu. W Objezierzu czerwono-czarni pokonali Spartę Oborniki 3:0 (2:0) dla której była to pierwsza porażka w tym sezonie w roli gospodarza.

  Po porażce Pogoni Łobżenica Huraganiści umocnili się na pozycji lidera, powiększając przewagę nad drugim zespołem do 5 oczek.

  więcej 
 • Tylko remis w starciu ze Spartą...
  11 października 2020 r.
  Tylko remis w starciu ze Spartą...

  Podziałem punktów zakończył się domowy pojedynek ze Spartą Szamotuły. Huragan zremisował z rywalem 2:2, prowadząc dwukrotnie w tym pojedynku. Była to druga strata punktów naszego zespołu w tym sezonie.

  Mecz z trybun oglądała maksymalnie możliwa na ten moment liczba kibiców, czyli ok. 250 osób. 

  więcej