Różnorodna kolejka w wykonaniu drużyn Akademii

Różnorodna kolejka w wykonaniu drużyn Akademii

Trzy mecze i trzy kompletnie różne rezultaty spotkań - tak w skrócie można opisać weekendowe zmagania drużyn młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.

Na boiska wybiegła drużyna rezerw, juniorzy oraz zespół orlików. Mecz młodzików na prośbę rywali został przełożony.

Juniorzy rozegrali mecz z drużyną GAP Grodzisk Wlkp. Gospodarze pod wodzą trenera Adama Stachowiaka chcieli dobrze przywitać się ze swoim boiskiem. W pierwszej kolejce rundy wiosennej Huraganiści gościli w Komornikach, gdzie zremisowali z tamtejszymi Orłami 4:4. W meczu z GAP Grodzisk Wlkp. prowadzenie dał Rafał Woźniak, jednak goście po 6 minutach doprowadzili do remisu.

Kolejny mecz rozgrał zespól rezerw. Spotkanie to zostanie zapamiętane ze względu na wyjątkowo niekorzystane warunki pogodowe do gry. Niestety siły natury okazały się nie być po stronie Huraganu i gospodarze przegrali ten mecz 1:3. Bramkę na 1:1 zdobył Grzegorz Meller.

Mecze orlików w rundzie jesiennej przynosiły sporo bramek i nie inaczej było w drugim meczu rundy wiosennej. Podopieczni trenera Macieja Olejniczaka pewnie pokonali u siebie zespół Unii Swarzędz, zwyciężając 5:3. Pomimo nieudanego początku młodzi czerwono-czarni bardzo szybko odrobili straty i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej bramek, którą ponownie wygrał zespół Huraganu. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Jakub Sudoł (3), Ksawery Ochowiak oraz Michał Waliszka.

Mamy nadzieję, że kolejny weekend przyniesie nam równie dużo emocji jak miniony! Zapraszamy do śledzenia poczynań młodych Huraganistów.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej