Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Sparta Złotów

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Sparta Złotów

Siódmy mecz rundy wiosennej, drugi na własnym terenie przed nami. W sobotę o godzinie 16. na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach Huraganiści podejmować będą zespół Złotowskiej Sparty.

Rywale z dorobkiem osiemnastu punktów zajmują obecnie w ligowej tabeli piętnaste miejsce.

Jesienią w Złotowie pewnie wygrali czerwono-czarni pokonując Spartanów 3:0 (newsfotorelacja) po golach Przemysława Halasza, Mateusza Chachuły i Davida Paku-Tsheli.

Będzie to dziewiąty ligowy pojedynek Huraganu i Sparty w historii. Dotąd 7 razy wygrali Pobiedziszczanie, raz przedstawiciele powiatu złotowskiego (2:3, jesienią 2019 roku). Na własnym terenie wszystkie 3 mecze wygrali Huraganiści.

W kadrze na mecz zabraknie na pewno kontuzjowanego Piotra Trepki (ok. 3 tygodnie pauzy), który  urazu kolana doznał w meczu z Wełną Skoki oraz wspomnianego już Przemysława Halasza, który wrócił do treningów z pełnym obciążeniem, lecz nie znalazł się w meczowej "20-tce". 

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Krzysztof Połomka, a pomagać mu będą Adam Garcon, oraz Krzysztof Nowak.

Mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik meczu oprócz transmisji na żywo na kanale na facebook śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy