Seniorzy i juniorzy poznali rywali w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski strefy poznańskiej

Seniorzy i juniorzy poznali rywali w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski strefy poznańskiej

Dwie nasze drużyny, które rozpoczną batalię o Puchar Polski poznały swoich rywali. W rundzie wstępnej PP strefy poznańskiej wystąpią juniorzy Huraganu, z kolei w I rundzie do gry wkroczą seniorzy.

W czwartek 15 sierpnia o godzinie 11. na własnym boisku juniorzy, podopieczni trenera Roberta Raszewskiego zmierzą się z Formaton Piastem Łubowo. Przeciwnicy w minionym sezonie zajęli czwarte miejsce w tabeli poznańskiej A-klasy będąc długo w walce o awans do wyższej ligi. W przypadku awansu młodych Huraganistów do kolejnej rundy, rywalem będzie zespół Czarnych Czerniejewo.

Seniorzy z kolei do gry przystąpią w środę 28 sierpnia. Rywalem podopiecznych Pawła Kutyni będzie zwycięzca pary rundy wstępnej Wełnianka Kiszkowo - Maratończyk Brzeżno. Kiszkowianie w minionym sezonie zajęli dziesiąte miejsce poznańskiej w B-klasie. Maratończyk awansował do klasy A zajmując pierwsze miejsce w ligowej tabeli, wygrywając 24 z 26 spotkań.

Przypomnijmy, że po zmianach wprowadzonych przez WZPN, zmianie uległa formuła rozgrywania Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Finał strefy poznańskiej rozegrany zostanie 11 listopada br. Wiosną do rozgrywek PP przystąpią zwycięscy pięciu wielkopolskich okręgów oraz drużyny z IV i III ligi.

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.
  28 listopada 2019 r.
  Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.

  28 graczy reprezentowało czerwono-czarne barwy w piętnastu meczach ligowych rundy jesiennej seoznu 2019/20. Prezentujemy krótkie podsumowanie statystyczne rozgrywek ligowych w wykonaniu zawodników pierwszej drużyny naszego klubu.

  więcej 
 • Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów
  26 listopada 2019 r.
  Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów

  Podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego dziś czyli 26 listopada zaliczyli ostatni trening w 2019 roku. Pierwsze zajęcia po zimowej przerwie odbędą się we wtorek 14 stycznia. Rozgrywki V ligi wznowione zostaną osiem tygodni później, czyli w weekend 14/15 marca 2020 roku.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 października 2019 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Pięciu zawodników pierwszej drużyny (Miczyński, Matusiak, Paku-Tshela, Żołądkiewicz, Witaszyk) zmaga się z urazami, które wykluczają ich z treningów oraz meczów ligowych. Oto krótki raport zdrowotny z gabinetu naszego klubowego fizjoterapeuty Jakuba Kaszyńskiego.

  więcej