Seniorzy po pierwszych treningach

Seniorzy po pierwszych treningach

W poniedziałek 10 lipca na premierowym treningu przed rozpoczęciem sezonu 2023/24 spotkali się zawodnicy pierwszej drużyny. Czerwono-czarni zaliczą w pierwszym tygodniu trzy jednostki treningowe.

Na pierwszych zajęciach przeznaczonych stricte dla zawodników HP pojawiło się 15 zawodników. Zabrakło m.in. Jędrzejczaka, Paku-Tsheli oraz przebywających na wakacjach Ratajskiego, Ciążyńskiego czy Wierzbińskiego. 

W środę z kolei poza treningiem rozegrana została gra wewnętrzna dla zawodników testowanych. których pojawiło się osiemnastu.

Wiemy już, że w kadrze pierwszej drużyny w stosunku do wiosny dojdzie do kilki zmian. W barwach HP jesienią nie zobaczymy Dominika Nowickiego, Eryka Drożdżyńskiego, Marcina Jesionkowskiego (zawieszenie treningów), Oliviera Strosina (zostanie wypożyczony do innego klubu) oraz Mateusza Chachuły i Mikołaja Witaszyka (koniec piłkarskiej przygody). Kacper Fornalkiewicz z kolei po rocznym wypożyczeniu powrócił do swojego macierzystego klubu Lidera Swarzędz.

Z zespołem poza kilkoma zawodnikami testowanymi trenuje Sergiusz Kaźmierczak oraz Michał Maciejewski z drużyny juniorów, a  z wypożyczenia do Meblorza Swarzędz wrócił Miłosz Muzyk.

Czerwono-czarni w tym bardzo krótki okresie przygotowawczym zagrają trzy mecze sparingowe. W sobotę 22 lipca w Jarocinie o godzinie 13:00 zagramy z miejscową Jarotą. Cztery dni później w środę o 18:30, w Kamionkach rywalem HP będzie beniaminek V ligi miejscowa Avia. Tydzień przed pierwszym ligowym starciem, czyli 29.07 Pobiedziszczanie zmierzą się na własnym terenie z Meblorzem Swarzędz.

Ligowe rozgrywki ruszają w weekend 5/6 sierpnia. Na początek Huraganistów czekają dwa mecze domowe. Najpierw do Pobiedzisk przyjedzie Centra Ostrów, a tydzień później Polonia Kępno. (gk)

Pierwsze treningi seniorów w sezonie 2023/24

 • Pierwsze treningi seniorów w sezonie 2023/24
 • Pierwsze treningi seniorów w sezonie 2023/24
 • Pierwsze treningi seniorów w sezonie 2023/24
 • Pierwsze treningi seniorów w sezonie 2023/24
 • Pierwsze treningi seniorów w sezonie 2023/24
 • Pierwsze treningi seniorów w sezonie 2023/24
 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej