Seniorzy wyjadą na zgrupowanie do Słubic!

Seniorzy wyjadą na zgrupowanie do Słubic!

W dniach 3-7 lutego piłkarze pierwszej drużyny Huraganu przebywać będą na obozie przygotowawczym do zbliżającej się rundy wiosennej. Czerwono-czarni spędzą pięć dni w położonych przy niemieckiej granicy Słubicach (województwo lubuskie).

Huraganiści w tym okresie zaliczą m.in. 10 jednostek treningowych na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną trawą. Będą mogli również skorzystać z siłowni, odnowy biologicznej i w razie potrzeby z pełnowymiarowej hali sportowej. 

W trakcie zgrupowania planowane jest rozegranie dwóch meczów towarzyskich z zespołami z lubuskiej IV-ligi. Do Słubic obok sztabu szkoleniowego pojedzie 22 zawodników. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Czy to już ostatni tydzień "blokady"?
  12 kwietnia 2021 r.
  Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

  Cztery tygodnie, tyle minęło od ostatniego wygranego 2:0 meczu ligowego seniorów z Lechitą.

  Przypomnijmy, że po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek "lockdown" po roku, po raz drugi z rzędu "zblokował" rundę rewanżową V ligi oraz rozgrywki i treningi grup młodzieżowych.

  więcej 
 • Vademecum V ligi - jesień 2020
  30 marca 2021 r.
  Vademecum V ligi - jesień 2020

  Vademecum V ligi (tutaj) to przejrzyste opracowanie statystyczne zawierające dane z rundy jesiennej sezonu 2020/21 dotyczące wszystkich zespołów występujących w trzech grupach na tym szczeblu rozgrywek. Zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą publikacją przygotowaną przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Lechita Kłecko
  16 marca 2021 r.
  Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Lechita Kłecko

  Zapraszamy do obejrzenia skrótu z ostatniego meczu ligowego seniorów Huraganu rozegranego na boisku w Trzemesznie zakończonego wygraną 2:0 (0:0).

  W roli gospodarza na neutralnym terenie w XIX ligowej kolejce podejmowaliśmy drużynę Lechity Kłecko. Link do całego nagrania dostępny TUTAJ.

  więcej