Sparing z Kotwicą Kórnik odwołany

Sparing z Kotwicą Kórnik odwołany

Drugi mecz towarzyski okresu przygotowawczego zaplanowany na sobotę 30.01 (g. 10.) z powodu obfitych opadów śniegu i zasypania boiska w Poznaniu został odwołany.

Rywalem czerwono-czarnych miał być osiemnasty zespół wielkopolskiej IV ligi - Kotwica Kórnik.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tego roku rozegranym w miniony weekend nasz zespół wygrał z Koroną Piaski 3:2 (1:0) po trafieniach Kacpra Bienerta, Maksymiliana Janowskiego i Patryka Jóźwiaka. W trwającym tygodniu Huraganiści zaliczyli cztery jednostki treningowe.

W przyszłą środę piłkarze Huraganu wyjadą na pięciodniowe zgrupowanie do Słubic gdzie rozegrają dwa mecze kontrolne. Pierwszym rywalem w czwartek o godzinie 18:30 będzie prawdopodobnie zespół Polonii Słubice (6 miesce, IV liga lubuska). Drugi pojedynek zaplanowany został na koniec obozu, czyli niedzielę na godzinę 14:30. Rywalem będzie zespół Tęczy Krosno Odrzańskie (17 miesce, IV liga lubuska).

Plan gier kontrolnych przed startem rundy wiosennej (weekend 6/7 marca) dostępny jest w zakładce Seniorzy-> Sparingi (link). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Remis w starciu beniaminków
  20 września 2021 r.
  Remis w starciu beniaminków

  Sporo emocji przyniósł sobotni mecz beniaminków rozegrany na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach.

  Czerwono-czarni zremisowali z SKP Słupca 2:2. Do przerwy Huraganiści prowadzili 2:0, lecz ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

  więcej 
 • 1:2 po raz trzeci w tym sezonie
  11 września 2021 r.
  1:2 po raz trzeci w tym sezonie

  Licznie zgromadzona publiczność w piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach obejrzała ciekawe zawody. Lokalne derby pomiędzy Huraganem, a Unią Swarzędz z trybun zobaczyło 320 osób.

  Rywal, spadkowicz z III-ligi okazał się ostatecznie lepszy i wygrał 2:1 (2:0). Była to VII ligowa kolejka.

  więcej 
 • Skuteczni do bólu!
  5 września 2021 r.
  Skuteczni do bólu!

  Czwarte zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli w minioną sobotę piłkarze Huraganu. Tym razem komplet punktów do Pobiedzisk przyjechał z oddalonego ponad 120 kilometrów  Koła! 

  Czerwono-czarni wygrali na boisku Olimpii 3:0 prowadząc do przerwy 1:0. Po sześciu kolejkach w 20-zespołowej IV lidze zajmujemy wysokie szóste miejsce!

  więcej