Seniorzy wznowili treningi

Seniorzy wznowili treningi

Pierwszy trening w 2020 roku mają za sobą piłkarze seniorów Huraganu. Na wtorkowych zajęciach, które odbyły się na orliku trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski mieli do dyspozycji 20 zawodników. Przed treningiem szczegółowo umówiony został cały okres przygotowawczy.

Cieszy z pewnością fakt, że do treningów powrócili kontuzjowani Patryk Jóźwiak, Jakub Matusiak i David Paku-Tshela, którzy stracili sporą część rundy jesiennej. W połowie lutego do zajęć powinien wrócić również Mateusz Siemiński. Wśród 20 trenujących był jeden nowy zawodnik, który w najbliższy czasie będzie trenował z drużyna.

Wiosną w czerwono-czarnych barwach nie zobaczmy na pewno Bartłomieja KubickiegoMikołaja Szymochy, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów oraz Mikołaja Ratajczaka, który najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu. Z kolei Mateusz Pawłowski rozpoczął treningi w Meblorzu Swarzędz.

W tym tygodniu czerwono-czarni spotkają się jeszcze w najbliższy czwartek. Przypomnijmy, że pierwszy sparing Huraganiści rozegrają w sobotę 25 stycznia o godzinie 19:00 w Swarzędzu, a rywalem będzie miejscowy Lider. Terminarz sparingów dostępny jest tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.
  28 listopada 2019 r.
  Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.

  28 graczy reprezentowało czerwono-czarne barwy w piętnastu meczach ligowych rundy jesiennej seoznu 2019/20. Prezentujemy krótkie podsumowanie statystyczne rozgrywek ligowych w wykonaniu zawodników pierwszej drużyny naszego klubu.

  więcej 
 • Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów
  26 listopada 2019 r.
  Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów

  Podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego dziś czyli 26 listopada zaliczyli ostatni trening w 2019 roku. Pierwsze zajęcia po zimowej przerwie odbędą się we wtorek 14 stycznia. Rozgrywki V ligi wznowione zostaną osiem tygodni później, czyli w weekend 14/15 marca 2020 roku.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 października 2019 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Pięciu zawodników pierwszej drużyny (Miczyński, Matusiak, Paku-Tshela, Żołądkiewicz, Witaszyk) zmaga się z urazami, które wykluczają ich z treningów oraz meczów ligowych. Oto krótki raport zdrowotny z gabinetu naszego klubowego fizjoterapeuty Jakuba Kaszyńskiego.

  więcej