Seniorzy wznowili treningi

Seniorzy wznowili treningi

Pierwszy trening w 2020 roku mają za sobą piłkarze seniorów Huraganu. Na wtorkowych zajęciach, które odbyły się na orliku trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski mieli do dyspozycji 20 zawodników. Przed treningiem szczegółowo umówiony został cały okres przygotowawczy.

Cieszy z pewnością fakt, że do treningów powrócili kontuzjowani Patryk Jóźwiak, Jakub Matusiak i David Paku-Tshela, którzy stracili sporą część rundy jesiennej. W połowie lutego do zajęć powinien wrócić również Mateusz Siemiński. Wśród 20 trenujących był jeden nowy zawodnik, który w najbliższy czasie będzie trenował z drużyna.

Wiosną w czerwono-czarnych barwach nie zobaczmy na pewno Bartłomieja KubickiegoMikołaja Szymochy, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów oraz Mikołaja Ratajczaka, który najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu. Z kolei Mateusz Pawłowski rozpoczął treningi w Meblorzu Swarzędz.

W tym tygodniu czerwono-czarni spotkają się jeszcze w najbliższy czwartek. Przypomnijmy, że pierwszy sparing Huraganiści rozegrają w sobotę 25 stycznia o godzinie 19:00 w Swarzędzu, a rywalem będzie miejscowy Lider. Terminarz sparingów dostępny jest tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Przeżyjmy to jeszcze raz! Lignomat Jankowy - HURAGAN (12.08.2000)
  11 sierpnia 2020 r.
  Przeżyjmy to jeszcze raz! Lignomat Jankowy - HURAGAN (12.08.2000)

  Druga kolejka pokazała, że Huragan będzie drużyną nieobliczalną. Lignomat w tych czasach przegrał po raz pierwszy u siebie w III lidze od bardzo dawna. "Słynne" gliniane boisko pod Kępnem zostało zdobyte ku radości fanów HP.

  więcej 
 • Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Sparta Brodnica (06.08.2000)
  5 sierpnia 2020 r.
  Przeżyjmy to jeszcze raz! HURAGAN - Sparta Brodnica (06.08.2000)

  Chcemy przypomnieć każdy III-ligowy mecz HP, który odbył się dokładnie dwie dekady temu. W rocznicę meczu umieścimy komentarze i opis spotkania wraz z aktualną wtedy tabelą... Dodatkowo "odkopywać" będziemy ciekawe artykuły z prasy, głównie z Przeglądu Sportowego, Gazety Wyborczej, Poznańskiej i Głosu Wielkopolskiego o tamtym pamiętnym sezonie…

  więcej 
 • Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21
  28 lipca 2020 r.
  Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21

  Dwudziestu sześciu zawodników liczy kadra senirów Huraganu, która reprezentować będzie czerwono-czarne barwy w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Pełną kadrę Huraganu Pobiedziska prowadzoną przez trenerów Pawła Kutynię i Jacka Przybylskiego wraz ze szczegłami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

  więcej