Seniorzy wznowili treningi

Seniorzy wznowili treningi

Pierwszy trening w 2020 roku mają za sobą piłkarze seniorów Huraganu. Na wtorkowych zajęciach, które odbyły się na orliku trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski mieli do dyspozycji 20 zawodników. Przed treningiem szczegółowo umówiony został cały okres przygotowawczy.

Cieszy z pewnością fakt, że do treningów powrócili kontuzjowani Patryk Jóźwiak, Jakub Matusiak i David Paku-Tshela, którzy stracili sporą część rundy jesiennej. W połowie lutego do zajęć powinien wrócić również Mateusz Siemiński. Wśród 20 trenujących był jeden nowy zawodnik, który w najbliższy czasie będzie trenował z drużyna.

Wiosną w czerwono-czarnych barwach nie zobaczmy na pewno Bartłomieja KubickiegoMikołaja Szymochy, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów oraz Mikołaja Ratajczaka, który najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu. Z kolei Mateusz Pawłowski rozpoczął treningi w Meblorzu Swarzędz.

W tym tygodniu czerwono-czarni spotkają się jeszcze w najbliższy czwartek. Przypomnijmy, że pierwszy sparing Huraganiści rozegrają w sobotę 25 stycznia o godzinie 19:00 w Swarzędzu, a rywalem będzie miejscowy Lider. Terminarz sparingów dostępny jest tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej