Podsumowanie rundy - trampkarze

Podsumowanie rundy - trampkarze

Zespół trampkarzy młodszych przystąpił do rozgrywek kolejnego sezonu w pełni nadziei na odniesienie pozytywnego końcowego rezultatu. Utrzymanie się w lidze na najwyższym okręgowym poziomie to podstawowy cel na ten sezon.

Wynik osiągnięty na koniec rundy jesiennej nie do końca spełnił oczekiwania zarówno trenerów jak i samych zawodników. Runda wiosenna, mecze rewanżowe zadecydują o realizacji postawionych zadań,  cel wydaje się odległy, choć nie niemożliwy do osiągniecia.

Runda jesienna to kumulacja kontuzji od początku wspólnej pracy tego zespołu. Kilka rezygnacji z gry nieco uszczupliło kadrę zespołu choć o potencjale drużyny, jego osłabieniu zdecydowały przede wszystkim liczne urazy, choroby i poważne kontuzje. Mecz w Gnieźnie w 11-osobowym zestawieniu tylko potwierdza ten fakt. Kolejnym ważnym faktem z tego okresu to jednak wysoki poziom rywalizacji, zaangażowanie wszystkich pozostałych zespołów, ich doświadczenie i umiejętności piłkarskie.

Pomimo braku oczekiwanego wyniku sportowego cieszyć może wzrost poziomu umiejętności przez poszczególnych zawodników. Testy, treningi, zapytania o możliwość wypożyczenia ze strony liczących się akademii piłkarskich to najlepsze podsumowanie, jaki potencjał drzemie w zawodnikach, zespole.

Od 7 stycznia drużyna rozpoczyna przygotowania do decydującej fazy rozgrywek. Frekwencja, poziom pracy i zaangażowania oraz rozwój zawodników w sferze mentalnej to podstawowe zadania na okres zimowy. Sztab szkoleniowy, zawodnicy są przekonani, iż wiosna to będzie czas dobrych występów, zwieńczony końcowym sukcesem.

Kadra drużyny trampkarzy dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (as)

 powrót

Podobne Newsy

 • Ruszyły treningi Huragan Girls junior!
  18 stycznia 2020 r.
  Ruszyły treningi Huragan Girls junior!

  W drugim tygodniu stycznia oficjalnie ruszyły regularne zajęcia Huragan Girls junior! Pod okiem doświadczonej w tym "fachu" trenerki Sary Kęsickiej, dziewczynki w dwóch grupach wiekowych (2006-09 oraz 2010-14) trenują dwa razy w tygodniu i szlifują formę przed domowymi meczami naszego Huraganu!

  więcej 
 • Warta Gorzów sprawadzi Maksa Janowskiego
  16 stycznia 2020 r.
  Warta Gorzów sprawadzi Maksa Janowskiego

  17-letni ofensywny zawodnik Huraganu Maksymilian Janowski wyjdzie na testy do Warty Gorzów. Klub ze stolicy województwa jest liderem lubuskiej IV ligi (13 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka) z poważnymi aspiracjami na grę w III lidze.

  więcej 
 • Certyfikat PZPN oficjalnie odebrany
  21 grudnia 2019 r.
  Certyfikat PZPN oficjalnie odebrany

  12 grudnia w restauracji Estella w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów nadanych przez Polski Związek Piłki Nożnej klubom działającym na terenie Wielkopolski zorganizowana przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  więcej