Podsumowanie rundy - trampkarze

Podsumowanie rundy - trampkarze

Zespół trampkarzy młodszych przystąpił do rozgrywek kolejnego sezonu w pełni nadziei na odniesienie pozytywnego końcowego rezultatu. Utrzymanie się w lidze na najwyższym okręgowym poziomie to podstawowy cel na ten sezon.

Wynik osiągnięty na koniec rundy jesiennej nie do końca spełnił oczekiwania zarówno trenerów jak i samych zawodników. Runda wiosenna, mecze rewanżowe zadecydują o realizacji postawionych zadań,  cel wydaje się odległy, choć nie niemożliwy do osiągniecia.

Runda jesienna to kumulacja kontuzji od początku wspólnej pracy tego zespołu. Kilka rezygnacji z gry nieco uszczupliło kadrę zespołu choć o potencjale drużyny, jego osłabieniu zdecydowały przede wszystkim liczne urazy, choroby i poważne kontuzje. Mecz w Gnieźnie w 11-osobowym zestawieniu tylko potwierdza ten fakt. Kolejnym ważnym faktem z tego okresu to jednak wysoki poziom rywalizacji, zaangażowanie wszystkich pozostałych zespołów, ich doświadczenie i umiejętności piłkarskie.

Pomimo braku oczekiwanego wyniku sportowego cieszyć może wzrost poziomu umiejętności przez poszczególnych zawodników. Testy, treningi, zapytania o możliwość wypożyczenia ze strony liczących się akademii piłkarskich to najlepsze podsumowanie, jaki potencjał drzemie w zawodnikach, zespole.

Od 7 stycznia drużyna rozpoczyna przygotowania do decydującej fazy rozgrywek. Frekwencja, poziom pracy i zaangażowania oraz rozwój zawodników w sferze mentalnej to podstawowe zadania na okres zimowy. Sztab szkoleniowy, zawodnicy są przekonani, iż wiosna to będzie czas dobrych występów, zwieńczony końcowym sukcesem.

Kadra drużyny trampkarzy dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (as)

 powrót

Podobne Newsy

 • Co słychać w grupach młodzieżowych?
  20 lipca 2020 r.
  Co słychać w grupach młodzieżowych?

  Młodzieżowe zespoły Huraganu Pobiedziska przystąpiły do przygotowań do nowego z sezonu 2020/21 ze zdwojoną energią. Przerwa w rozgrywkach, trwająca od połowy marca wzbudziła we wszystkich zawodnikach ogromny głód do treningów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie przygotowań w wykonaniu naszych sześciu drużyn.

  więcej 
 • Trener poszukiwany!
  2 czerwca 2020 r.
  Trener poszukiwany!

  Zarząd naszego stowarzyszenia poszukuje trenera, który zostałby szkoleniowcem nowo tworzonego zespołu skrzatów Huraganu. Drużyna zawodników urodzonych w latach 2014/15 miałaby rozpocząć regularne zajęcia od połowy lipca.

  Kandydat posiadać musi licencje minimum UEFA Grassroots C. Możliwe jest również prowadzenie dodatkowego, drugiego rocznika czyli łącznie dwóch grup.

  więcej 
 • Młodzież na start!
  27 maja 2020 r.
  Młodzież na start!

  Przerwa treningowa jaką zafundowała sytuacja w kraju naszej młodzieży była stanowczo za długa! Od 1 czerwca młodzi adepci futbolu w Pobiedziskach powrócą do zajęć zgodnie z harmonogramem sprzed przymusowej przerwy, przy zachowaniu obowiązujących wytycznych. Niestety póki co nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wystartują rozgrywki grup młodzieżowych w tym roku. Liczmy jednak, że niedługo sytuacja się wyjaśni!

  więcej