Podsumowanie rundy - trampkarze

Podsumowanie rundy - trampkarze

Zespół trampkarzy młodszych przystąpił do rozgrywek kolejnego sezonu w pełni nadziei na odniesienie pozytywnego końcowego rezultatu. Utrzymanie się w lidze na najwyższym okręgowym poziomie to podstawowy cel na ten sezon.

Wynik osiągnięty na koniec rundy jesiennej nie do końca spełnił oczekiwania zarówno trenerów jak i samych zawodników. Runda wiosenna, mecze rewanżowe zadecydują o realizacji postawionych zadań,  cel wydaje się odległy, choć nie niemożliwy do osiągniecia.

Runda jesienna to kumulacja kontuzji od początku wspólnej pracy tego zespołu. Kilka rezygnacji z gry nieco uszczupliło kadrę zespołu choć o potencjale drużyny, jego osłabieniu zdecydowały przede wszystkim liczne urazy, choroby i poważne kontuzje. Mecz w Gnieźnie w 11-osobowym zestawieniu tylko potwierdza ten fakt. Kolejnym ważnym faktem z tego okresu to jednak wysoki poziom rywalizacji, zaangażowanie wszystkich pozostałych zespołów, ich doświadczenie i umiejętności piłkarskie.

Pomimo braku oczekiwanego wyniku sportowego cieszyć może wzrost poziomu umiejętności przez poszczególnych zawodników. Testy, treningi, zapytania o możliwość wypożyczenia ze strony liczących się akademii piłkarskich to najlepsze podsumowanie, jaki potencjał drzemie w zawodnikach, zespole.

Od 7 stycznia drużyna rozpoczyna przygotowania do decydującej fazy rozgrywek. Frekwencja, poziom pracy i zaangażowania oraz rozwój zawodników w sferze mentalnej to podstawowe zadania na okres zimowy. Sztab szkoleniowy, zawodnicy są przekonani, iż wiosna to będzie czas dobrych występów, zwieńczony końcowym sukcesem.

Kadra drużyny trampkarzy dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (as)

 powrót

Podobne Newsy

 • Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający
  9 stycznia 2021 r.
  Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

  Od marca tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi zespół skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2014 i 2015. Będzie to dziewiąty zespół trenujący w strukturach HP!

  Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - rezerwy
  30 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - rezerwy

  Debiutancką, udaną rundę ma za sobą zespół rezerw złożony głównie z młodych zawodników, wychowanków naszego klubu. Czerwono-czarni rywalizowali w seniorskich rozgrywkach klasy B. Poniżej krótkie podsumowanie minionej rundy okiem trenera Roberta Raszewskiego.

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - młodziki
  20 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - młodziki

  Kolejny rok treningów i ligowej rywalizacji drużyny młodzików za nami. Zawodnicy i zawodniczka Huraganu urodzeni w latach 2008-09 podobnie jak inne zespoły w naszym klubie mają za sobą pracowity czas! Miniony okres skrupulatnie podsumował trener Andrzej Ritter:

  więcej