Statystyczne, indywidualne podsumowanie jesieni seniorów

Statystyczne, indywidualne podsumowanie jesieni seniorów

Jakże udana w wykonaniu czerwono-czarnych runda jesienna już dawno za nami. Przed rozpoczęciem przygotowań do rundy rewanżowej mamy dla was garść statystyk jakie Huraganiści wykręcili w tym okresie.

Łączna liczba minut do rozegrania w minionej rundzie z uwzględnieniem pierwszej kolejki rozegranej awansem wynosiła 1620 min. Pierwszą trójkę zawodników, którzy spędzili najwięcej minut na boisku stanowią: Patryk Jóźwiak (1550 minut), Piotr Trepka (1324), Sławomir Janicki (1260).

Kolejność zawodników, którzy wystąpili w największej liczbie meczów również otwiera nasz kapitan Patryk Jóźwiak, który zaliczył 18 występów na 18 możliwych do rozegrania spotkań. Taką samą liczbę gier ma na swoim koncie Wojciech Kłakulak a na najniższym stopniu podium znalazł się Jakub Różewicz z jednym występem mniej.

Na miano Jokera w talii trenera Ludwiczaka zasłużył Miłosz Michalski, który aż 9 krotnie pojawiał się na placu gry wchodząc z ławki. Kolejne miejsce w tej klasyfikacji zajmują ex-aequo Maciej Jakubek i Błażej Krzywicki, którzy z poziomu ławki pojawiali się na boisku 7-krotnie.

W wyścigu o miano najlepszego asystenta drużyny na czele po rundzie jesiennej jest trzech graczy z taką samą liczbą czterech kluczowych podań: Bartosz Żołądkiewicz oraz wspominani już Trepka i Różewicz.

W mijającej rundzie zespół zdobył łącznie 36 goli. Indywidualnie najskuteczniejsi okazali się Wojciech Kłakulak strzelec 6 bramek, Marcin Jędrzejczak zdobywca 5 goli i Mykhailo Mazur, który w tym okresie zaliczył 4 trafienia.

Nawiązując do najskuteczniejszych niezwykle ciekawie prezentuje się w tym względzie wynik Aleksa Silskiego. Nasz defensor zakończył rok wręcz z księgową precyzją, a jego bilans wychodzi na zero. Pozostając w strefie obrony z dumą donosimy, że defensywa Huraganu jest na ten moment najlepiej broniącą formacją w lidze.

I na zakończenie jakże budująca informacja. W meczu z Victorią Września w wyjściowej jedenastce mecz rozpoczęło trzech młodzieżowców, a w drugiej połowie grało czterech, co przy uwzględnieniu finalnego wyniku (2:1 dla HP) pozwala nam z niecierpliwością i optymizmem oczekiwać rundy rewanżowej.

Pełen obraz statystyk indywidualnych, które aktualizowane są na bieżąco w trakcie sezonu dostępny jest w zakładce Seniorzy -> Statystki zawodników. (lg)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej