Przerwa w treningach trwa. Co słychać w drużynie seniorów?

Przerwa w treningach trwa. Co słychać w drużynie seniorów?

Dokładnie 22 stycznia, czyli później niż grupy młodzieżowe zimowe ładowania akumulatorów rozpocznie pierwsza drużyna naszego klubu. Przypomnijmy, że żaki, orliki, młodziki, trampkarze i juniorzy zajęcia wznowili 8 stycznia.

Wracając do ekipy seniorów w trakcie ośmiotygodniowego okresu przygotowawczego Huraganiści zagrają minimum pięć sparingów plus mecz pucharowy z Polonią Leszno. Plan gier kontrolnych dostępny jest w zakładce Seniorzy -> Sparingi. Czerwono-czarni trenować będą m.in. dwa razy w tygodniu na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu.

Początek ligowych zmagań Wielkopolski ZPN zaplanował na weekend 16/17 marca. Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Polonii Kępno.

Wiemy już, że wiosną na ławce HP zabraknie Huberta Pilarskiego, który pełnił rolę asystenta trenera Damiana Ludwiczaka. Wiosną poprowadzi on już samodzielnie V-ligową Koronę Stróżewo. Dziękujemy za owocne pół roku pracy w naszym klubie, gratulujemy awansu sportowego i życzmy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej!

W związku z wakatem na ww. stanowisku klub cały czas prowadzi rekrutację. Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na info@huraganpobiedziska.pl

Na ten moment wiemy również na pewno, że wiosnę na wypożyczeniu w Tarnovii Tarnowo Podgórne spędzi Jakub Matusiak. Z kolei Daniel BrylewskiMykhailo Mazur rozpoczęli 8 stycznia okres przygotowawczy z III-ligową Polonią gdzie przez dwa tygodnie sprawdzani będą pod kątem przydatności do gry w zespole ze Środy Wielkopolskiej.

Okres przygotowawczy z drużyna rozpoczną powracający z wypożyczeń Krzysztof Chmielewski (bramkarz, ostatni rok GKS Dopiewo) oraz Ryszard Wierzbiński (pomocnik, minione pół roku Wełna Skoki).

Wszelkie potwierdzone informacje będziemy przekazywać za pośrednictwem naszej strony! Zachęcamy do regularnych odwiedzin. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej