Trzeci wiosenny weekend rozgrywek WZPN za nami

Trzeci wiosenny weekend rozgrywek WZPN za nami

Nasi najmłodsi zawodnicy pod wodzą trenerów Przemka Piechockiego oraz Bartka Cierecha zainaugurowali rundę wiosenną. W sobotnie popołudnie w Kobylnicy odbył się pierwszy po przerwie zimowej turniej żaków.

Młodzi Huraganiści wybiegli na boiska pełni energii i zaprezentowali się bardzo pozytywnie, podnosząc swoje umiejętności indywidualne.

Niemalże identyczny przebieg miały mecze młodzików i juniorów. Oba nasze zespoły gościły w Poznaniu gdzie mierzyły się z KS Koziołek Poznań (młodzik) oraz z Przemysławem Poznań (junior). Niestety wizyty nie okazały się udane i oba mecze zakończyły się przegraną naszych drużyn 0:2.

Z kolei bardzo zadowoleni ze swojego spotkania mogą być trampkarze trenera Andrzeja Rittera. Po dobrym meczu Huraganiści pokonali u siebie Concordię Murowana Goślina 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kryspin Kaźmierczak (3) oraz Mateusz Stelmaszak.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Zima pokrzyżowała plany ligowcom
  23 listopada 2022 r.
  Zima pokrzyżowała plany ligowcom

  Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej