Turnieje, mecze, rywalizacja

Turnieje, mecze, rywalizacja

Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Dużo pozytywnej energii, zabawy i jakości piłkarskiej przyniosły dwa turnieje WZPN, w których udział brały zespoły żaka oraz orlika. Dodatkowo orlicy byli gospodarzem turnieju, który za rekomendacją PZPN przybiera formę rodzinnego pikniku.

W meczach o punkty, był to jednak trudny weekend dla naszych zespołów. Wszystkie trzy nasze drużyny: młodzicy, trampkarze oraz zespół rezerw zanotowały porażki. Mecz wyjazdowy juniorów z Concordią Murowana Goślina przełożony został na 11.11.

W II lidze młodzika, nasza drużyna gościła w Koziegłowach. Pomimo świetnego otwarcia meczu i prowadzenia 1:0 do bramce Tytusa Grabskiego, musieliśmy uznać wyższość rywali, przegrywając 3:1.

Nieudanie swój mecz zaczęli trampkarze, którzy już w pierwszych minutach meczu przegrywali ze Stellą Luboń 0:2. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Stelli 5:2, a bramki dla Huraganu zdobyli Kryspin Kaźmierczak oraz Mateusz Krąkowski.

Niestety kolejnej wysokiej porażki doznał zespół rezerw, który w derbowym pojedynku uległ drugiemu zespołowi Lechii Kostrzyn. Po piłkarskiej kanonadzie z obu stron mecz zakończył się wygraną Lechii 6:4. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Dawid Cieśla (2) oraz Marcin Jesionowski (2).

Chociaż aura za oknem robi się coraz bardziej jesienna, nie odpuszczamy rozgrywek ligowych! Liczymy na udany rewanż naszych zespołów już za kilka dni.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy