Wspomagajmy się nawzajem - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

Wspomagajmy się nawzajem - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

Lokalny patriotyzm - to dewiza, którą jako klub staramy się "pielęgnować i dbać" tak samo starannie jak o płytę naszego stadionu. Obecny czas, który "dotknął" praktycznie nas wszystkich jest, i z pewnością będzie trudny. Dlatego warto w miarę naszych możliwości korzystać, tym samym wspomagać firmy z terenu naszego miasta, gminy i okolicy.  

Zachęcamy do korzystania z usług naszych sponsorów i darczyńców. Niejednokrotnie wiele firm pokazywało, że w trudnych momentach zawsze można liczyć na ich pomoc – pamiętajmy o tym.

Wierzymy, że jeśli dobrze wiedzie się na naszym lokalnym podwórku, wtedy lepiej żyję się nam wszystkim. Dlatego jeśli możemy wspomagajmy się nawzajem, na każdej płaszczyźnie w tym trudnym okresie!

Kliknij w poniższą grafikę przedstawiających wszystkich naszych sponsorów lub w zakładkę „Sponsorzy” i zobacz (klikając w logo sponsora – opis firmy) jak szeroki asortyment towarów i usług mamy na swoim lokalnym „podwórku”. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

  • Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!
    21 grudnia 2020 r.
    Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

    Do grona wspierających nasze sportowe stowarzyszanie dołączył kolejny podmiot! Tym razem na współpracę z Huraganem zdecydował się Klub Karpiowy działający na terenie Pobiedzisk, zrzeszający w swoich szeregach kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa karpiowego! 

    więcej 
  • Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!
    3 grudnia 2020 r.
    Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

    Na każdym możliwym korku staramy się promować i dziękować naszym darczyńcom dzięki którym możemy się rozwijać. 

    Zachęcamy w tym specyficznym i trudnym czasie do korzystania z usług naszych sponsorów, którzy niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach można na nich liczyć!

    więcej 
  • TMDex nowym sponsorem naszego klubu!
    6 sierpnia 2020 r.
    TMDex nowym sponsorem naszego klubu!

    Miło jest nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołącza kolejny podmiot!

    Firma TMDex Pana Tomasza Michalaka przez co najmniej najbliższy rok wspierać będzie nasze stowarzyszenie. Logo firmy pojawi się w najbliższym czasie na wszystkich nośnikach reklamowych naszego klubu! Witamy na pokładzie i dziękujemy za pomoc i zaufanie!

    więcej