Wygrana seniorów w pierwszym sparingu

Wygrana seniorów w pierwszym sparingu

Zwycięstwem 2:0 (1:0) zakończył się pierwszy sparing Huraganistów w zimowym okresie przygotowawczym. Pobiedziszczanie przy Bułgarskiej pokonali trzeci zespół V ligi Wiarę Lecha Poznań. Mecz rozegrany został w poniedziałek o 20:30.

Trenerzy Kutynia i Przybylski do dyspozycji mieli 19. zawodników. Z różnych przyczyn zabrakło Bienerta, Matusiaka, Żołądkiewicza, Chachuły, Janowskiego oraz Piceluka. Warto odnotować, że w zespole rywali zagrali Hubert Wołąkiewicz, Jakub Wilk oraz Błażej Telichowski.

Czerwono-czarni do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Dawida Ciążyńskiego z 14' minuty. Wynik powinien być wyższy, ale nie udało się wykorzystać minimum trzech 100% sytuacji. Ze strony rywali najgroźniej było po strzale z bocznego sektora który trafił w poprzeczkę.

Po przerwie, w 64' minucie wynik ustalił David Paku-Tshela. Ciekawostką drugiej części meczu jest fakt, że na boisku w drużynie HP przebywało aż siedmiu młodzieżowców. Debiut w seniorskiej drużynie zaliczył 17-letni wychowanek Kacper Kalczyński.

W sobotę o godzinie 15:00 w Trzemesznie rywalem HP będzie ósma drużyna kujawsko-pomorskiej IV ligi Lech Rypin. Terminarz gier kontrolnych dostępny poniżej i tutaj. 

Skład wyjściowy: Sławomir Janicki - Piotr Trepka, Maciej Ratajski, Łukasz Maciejewski, Daniel Brylewski - Marcin Jędrzejczak, Eryk Drożdżyński, Ryszard Wierzbiński, Patryk Jóźwiak, Dawid Ciążyński - Maciej Jakubek. Po przerwie zagrali: Krzysztof Chmielewski, Mateusz Kozłowski, Olivier Strosin, David Paku-Tshela, Mikołaj Witaszyk, Filip Szkutnik, Kacper Kalczyński, Dawid Górzyński. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej