Dwa tygodnie przygotowań za nami

Dwa tygodnie przygotowań za nami

Dwa tygodnie okresu przygotowań mają za sobą seniorzy naszego klubu.

Czerwono-czarni zaliczyli m.in. dwie sesje spinningowe czy zajęcia na pełnowymiarowym boisku w Poznaniu.

W tym tygodniu Huraganistów czekają dwa sparingi. Już w poniedziałek 31.01 o dość nietypowej godzinie godzinie (20:30) rywalem podopiecznych trenera Kutyni będzie V-ligowy zespół Wiary Lecha Poznań. Mecz rozegrany zostanie „pod balonem” przy ulicy Bułgarskiej.

W sobotę z kolei w Trzemesznie o godzinie 15. przeciwnikiem będzie reprezentant kujawsko-pomorskiej IV ligi – Lech Rypin.

Do kadry pierwszej drużyny włączona została trójka wyróżniających juniorów Michał Śnieciński, Dawid Górzyński oraz Kacper Kalczyński (wszyscy po 17 lat). Z zespołem trenuje również 19-letni wychowanek HP obrońca Olivier Strosin, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Victorii Września.

Terminarz gier kontrolnych dostępny poniżej i tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej