Treningi wznowione, turniejowa rywalizacja również!

Treningi wznowione, turniejowa rywalizacja również!

10 stycznia do treningów powróciły grupę młodzieżowe Akademii Huraganu Pobiedziska.

Tym samym rozpoczęło się ładowanie akumulatorów przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2021/2022.

Wcześniej poza treningami młodych Huraganistów czeka rywalizacja w turniejach halowych oraz rozgrywanie meczów sparingowych.

Pierwsze zawody mają za sobą już zespoły żaków oraz orlików. Obie ekipy bardzo dobrze zaprezentowały się w zmaganiach organizowanych przez LPFA Skoki. Zespół młodzików zaprezentował się w turnieju w Miejskiej Górce i zaliczył sparing na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią  w Poznaniu z rówieśnikami z Orlika Poznań. 

Zespoły trampkarzy oraz juniorzy również w najbliższym czasie zgodnie z zaplanowanym okresem przygotowawczym wrócą do turniejowo-sparingowej rywalizacji.

Niestety są też złe wiadomości. W rundzie wiosennej w rozgrywkach B-klasy nie wystąpi zespół rezerw, który został już oficjalnie wycofany z rozgrywek. Powodem takiego obrotu sprawy jest bardzo wąska kadra oraz brak perspektyw dalszego rozwoju.

Harmonogram i daty rozpoczęcia rozgrywek poszczególnych drużyn dostępne są na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (tutaj).

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (gk)

(gk)

 powrót

Podobne Newsy