Seniorzy wznowili treningi

Seniorzy wznowili treningi

W poniedziałek 17 stycznia pierwszy trening zaliczył zespół seniorów. Zajęcia odbyły się na orliku Stadionu Miejskiego w Pobiedziskach. 

Przed Huraganistami siedem tygodni okresu przygotowawczego przed inauguracją piłkarskiej wiosny.

Na pierwszym treningu zameldowało się 20. zawodników z kadry pierwszej drużyny. W tym tygodniu podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego czeka jeszcze trening na pełnowymiarowych boisku w Poznaniu oraz sesja spinningowa. 

Pierwszy sparing Pobiedziszczanie rozegrają 2 lutego, a rywalem będzie zespół Wiary Lecha. Plan meczów kontrolnych dostępny jest tutaj. Inauguracja ligowych rozgrywek zaplanowana została na weekend 5/6 marca.

Od 15 do 20 lutego (wtorek-niedziela) czerwono-czarni przebywać będą na obozie przygotowawczym w Licheniu Starym gdzie zakwaterowani będą w czterogwiazdkowym Hotelu Atut. Do dyspozycji drużyny będzie m.in. pełnowymiarowe boisko, siłowania, salka fitness czy basen z odnową biologiczną.

Wiemy, że wiosną przy Kiszkowskiej nie zobaczymy na pewno Huberta Kaputra oraz Szymona Włodarczyka, którym skończyło się półroczne wypożyczenie z Warty Poznań. Obu zawodnikom dziękujemy za okres spędzony w HP.  (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej