Wyjazdowy komplet puntków!

Wyjazdowy komplet puntków!

Wyśmienicie rozpoczęli wydłużony weekend Huraganiści. Pobiedziszczanie w dobrym stylu wygrali w Skokach z miejscową Wełną 3:0. Przed tą kolejką obie drużyny miały na swoim koncie po 20 punktów. Huragan awansował na 6 miejsce w ligowej tabeli.

Warto na wstępie zaznaczyć, że na boisku spotkały się zespoły, które chciały grać w piłkę co niestety nie zdarza się często w naszej lidze. W 18 minucie dobrze w bramce spisał się Mikołaj Miczyński, który nie dał się zaskoczyć po strzale rywali. Dwanaście minut później Huraganiści cieszyli się z prowadzenia, którego jak się później okazało nie oddali do końca meczu!

Po ładnej zespołowej akcji, dośrodkowaniu Marcina Pająka i zgraniu Daniela Brylewskiego gola zdobył Marcin Jędrzejczak. Wcześniej „Cinek” kilkukrotnie niepokoił rywali w bocznym sektorze boiska. W 42 minucie było 2:0. Tym razem Adam Niedzielski dostał podanie od strzelca pierwszej bramki i ładnie uderzył obok interweniującego bramkarza Wełny.

Po przerwie w Skokach zaczął padał rzęsisty deszcz, który nie pomagał obu drużynom w konstruowaniu akcji. Rywale mimo chęci, zagrażali głównie po stałych fragmentach gry. W końcówce bezpośredni strzał zza pola karnego, z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę i wyszedł poza boisko.

Huraganiści mecz mogli „zakończyć” wcześniej. Rywale dość mocno się odkrywali, a czerwono-czarni wyprowadzali groźne kontry. W dobrych okazjach znajdowali się m.in. Żołądkiewicz, Ratajczak, Bienert czy Niedzielski, ale brakowało wykończenia. W doliczonym czasie gry pewnie wynik ustalił Niedzielski, który otrzymał dokładne dogranie od Mikołaja Ratajczaka.

Skład: Mikołaj Miczyński - Marcin Pająk (87' Adam Ostajewski), Łukasz Maciejewski, Piotr Trepka, Kacper Binert - Marcin Jędrzejczak (83' Igor Watras), Eryk Drożdżyński (60' Mikołaj Ratajczak), Mikołaj Nowak, Daniel Brylewski (66' Marcin Jesionkowski) - Adam Niedzielski, Mateusz Chachuła (74' Bartosz Żołądkiewicz). Ponadto w kadrze: Marcin Putra, Ryszard Wierzbiński. (gk)

XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)

 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 powrót

Podobne Newsy

 • Remis w starciu beniaminków
  20 września 2021 r.
  Remis w starciu beniaminków

  Sporo emocji przyniósł sobotni mecz beniaminków rozegrany na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach.

  Czerwono-czarni zremisowali z SKP Słupca 2:2. Do przerwy Huraganiści prowadzili 2:0, lecz ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

  więcej 
 • 1:2 po raz trzeci w tym sezonie
  11 września 2021 r.
  1:2 po raz trzeci w tym sezonie

  Licznie zgromadzona publiczność w piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach obejrzała ciekawe zawody. Lokalne derby pomiędzy Huraganem, a Unią Swarzędz z trybun zobaczyło 320 osób.

  Rywal, spadkowicz z III-ligi okazał się ostatecznie lepszy i wygrał 2:1 (2:0). Była to VII ligowa kolejka.

  więcej 
 • Skuteczni do bólu!
  5 września 2021 r.
  Skuteczni do bólu!

  Czwarte zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli w minioną sobotę piłkarze Huraganu. Tym razem komplet punktów do Pobiedzisk przyjechał z oddalonego ponad 120 kilometrów  Koła! 

  Czerwono-czarni wygrali na boisku Olimpii 3:0 prowadząc do przerwy 1:0. Po sześciu kolejkach w 20-zespołowej IV lidze zajmujemy wysokie szóste miejsce!

  więcej