Wyjazdowy komplet puntków!

Wyjazdowy komplet puntków!

Wyśmienicie rozpoczęli wydłużony weekend Huraganiści. Pobiedziszczanie w dobrym stylu wygrali w Skokach z miejscową Wełną 3:0. Przed tą kolejką obie drużyny miały na swoim koncie po 20 punktów. Huragan awansował na 6 miejsce w ligowej tabeli.

Warto na wstępie zaznaczyć, że na boisku spotkały się zespoły, które chciały grać w piłkę co niestety nie zdarza się często w naszej lidze. W 18 minucie dobrze w bramce spisał się Mikołaj Miczyński, który nie dał się zaskoczyć po strzale rywali. Dwanaście minut później Huraganiści cieszyli się z prowadzenia, którego jak się później okazało nie oddali do końca meczu!

Po ładnej zespołowej akcji, dośrodkowaniu Marcina Pająka i zgraniu Daniela Brylewskiego gola zdobył Marcin Jędrzejczak. Wcześniej „Cinek” kilkukrotnie niepokoił rywali w bocznym sektorze boiska. W 42 minucie było 2:0. Tym razem Adam Niedzielski dostał podanie od strzelca pierwszej bramki i ładnie uderzył obok interweniującego bramkarza Wełny.

Po przerwie w Skokach zaczął padał rzęsisty deszcz, który nie pomagał obu drużynom w konstruowaniu akcji. Rywale mimo chęci, zagrażali głównie po stałych fragmentach gry. W końcówce bezpośredni strzał zza pola karnego, z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę i wyszedł poza boisko.

Huraganiści mecz mogli „zakończyć” wcześniej. Rywale dość mocno się odkrywali, a czerwono-czarni wyprowadzali groźne kontry. W dobrych okazjach znajdowali się m.in. Żołądkiewicz, Ratajczak, Bienert czy Niedzielski, ale brakowało wykończenia. W doliczonym czasie gry pewnie wynik ustalił Niedzielski, który otrzymał dokładne dogranie od Mikołaja Ratajczaka.

Skład: Mikołaj Miczyński - Marcin Pająk (87' Adam Ostajewski), Łukasz Maciejewski, Piotr Trepka, Kacper Binert - Marcin Jędrzejczak (83' Igor Watras), Eryk Drożdżyński (60' Mikołaj Ratajczak), Mikołaj Nowak, Daniel Brylewski (66' Marcin Jesionkowski) - Adam Niedzielski, Mateusz Chachuła (74' Bartosz Żołądkiewicz). Ponadto w kadrze: Marcin Putra, Ryszard Wierzbiński. (gk)

XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)

 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • XIV kolejka ligowa: Wełna Skoki - HURAGAN 0:3 (0:2)
 powrót

Podobne Newsy

 • Stare demony wróciły... Oby nie na długo
  25 października 2020 r.
  Stare demony wróciły... Oby nie na długo

  Drugiej porażki w tym sezonie, pierwszej na własnym terenie doznali piłkarze Huraganu. Pobiedziszczanie przegrali 0:1 (0:0) z Polonią Chodzież, pomimo optycznej przez większą część meczu. Rywale gola dającego im ostatecznie 3 punkty zdobyli w 82 minucie.

  więcej 
 • Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.
  21 października 2020 r.
  Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.

  Na półfinale zakończyli tegoroczne zmagania Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali u siebie w chyba tylko sobie znany sposób ze Stella Luboń 2:3 (1:1)... Goście oddali trzy celne strzały na bramkę i awansowali po raz drugi z rzędu do finału po golu w 96 minucie meczu... 

  więcej 
 • 10. ligowe zwycięstwo!
  18 października 2020 r.
  10. ligowe zwycięstwo!

  Dziesiąte ligowe zwycięstwo, piąte na wyjeździe zaliczyli piłkarze Huraganu. W Objezierzu czerwono-czarni pokonali Spartę Oborniki 3:0 (2:0) dla której była to pierwsza porażka w tym sezonie w roli gospodarza.

  Po porażce Pogoni Łobżenica Huraganiści umocnili się na pozycji lidera, powiększając przewagę nad drugim zespołem do 5 oczek.

  więcej