Zapowiedź - poniedziałek, 13:00, HURAGAN - Stella Luboń. Finał!

Zapowiedź - poniedziałek, 13:00, HURAGAN - Stella Luboń. Finał!

W poniedziałek, 11 listopada o godzinie 13:00 na Stadionie w Pobiedziskach rozegrany zostanie finał TOTOLOTEK Pucharu Polski strefy poznańskiej, w którym nasz Huragan zmierzy się z Stellą Luboń. Będzie to drugi w historii finał z udziałem Pobiedziskiego klubu!

Dzień Narodowego Święta Niepodległości będzie również świętem piłki nożnej w okolicy. Stawką pojedynku szóstego zespołu V ligi, czyli Huraganu i trzeciej drużyny klasy okręgowej Stelli Luboń będzie awans do TOTOLOTEK Pucharu Polski na szczeblu województwa wielkopolskiego, który rozgrywany będzie wiosną przyszłego roku.

W dotychczasowej historii oficjalnych spotkań obie drużyny grały tylko w lidze. W 18 spotkaniach, 10 razy wygrywał Huragan, padły 3 remisy i 5 zwycięstw Stelli. Ostatni raz drużyny spotkały się w sezonie 2012/13 w klasie okręgowej. Wówczas, w Pobiedziskach było 3:1 po golach Damiana Gocałka oraz dwóch trafieniach Mikołaja Witaszyka, a w Luboniu czerwono-czarni wygrali 1:0 po golu Bartosza Żołądkiewicza. Cała trójka nadal reprezentuje barwy HP.

Ciekawe wydarzenie, w specjalnej oprawie poprzedzi Hymn Polski dlatego zapraszamy na stadion wcześniej. W przerwie meczu losowanie 10 nagród dla kibiców oraz występ HuraganGirls, a po meczu ceremonia wręczania medali dla obu drużyn. Warto poinformować, że w przedsprzedaży rozeszło się ponad 70 wejściówek oraz 90 zaproszeń VIP. Więcej informacji o meczu  i biletach w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Poniedziałkowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Eliasz Pawlak, a pomagać mu będą Piotr Bacia oraz Łukasz Chumski. Arbitrem technicznym będzie Maciej Kasperkowicz. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca
  17 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca

  Po 46. latach przerwy Huragan Pobiedziska zmierzy się w rozgrywkach ligowych z zespołem SKP Słupca. W sobotnie popołudnie o godzinie 16. na własnym terenie rozegrana zostanie VIII kolejka IV ligi.

  Zespół ze Słupcy podobnie jak HP jest w tym sezonie beniaminkiem.

  więcej 
 • Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz
  9 września 2021 r.
  Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

  Wyjątkowo w piątek o godzinie 18:00 Huraganiści rozegrają kolejny mecz na czwartoligowych boiskach. Na własnym terenie Pobiedziszczanie w lokalnych derbach zmierzą się ze spadkowiczem z III-ligi Unią Swarzędz.

  Będzie to pojedynek wicelidera Unii i szóstego w tabeli Huraganu (różnica zaledwie jednego punktu).

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN
  3 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN

  Do Koła w sobotnie popołudnie udadzą się piłkarze seniorów naszego klubu. W ramach VII kolejki IV ligi Huraganiści zmierzą się z miejscową Olimpią zajmującą jak dotąd 19. miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

  Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

  więcej