Wysoka wygrana w pierwszej grze kontrolnej

Zwycięstwem 5:2 (2:0) zakończył się pierwszy sparing Huraganu w letnim okresie przygotowawczym. Czerwono-czarni pokonali IV-ligowy TPS Winogrady Poznań.

22 zawodników miał do dyspozycji trener Paweł Kutynia, desygnując do gry dwa zespoły. Do przerwy Pobiedziszczanie prowadzili zasłużenie 2:0 po dwóch golach jednego z zawodników testowanych.

W drugiej części spotkania trafienia dołożyli kolejno Mateusz Pawłowski, Marcin Jędrzejczak oraz Damian Gocałek. TPS bramki strzelał na 2:1 oraz 4:2.

Skład wyjściowy: Marcin Putra - Daniel Brylewski, Testowany1, Testowany2, Mateusz Siemiński - Igor Watras, Patryk Jóźwiak, Testowany3, Testowany4, Marcin Jędrzejczak - Mateusz Chachuła. Ponadto zagrali: Testowany5, Mikołaj Szymocha, Adam Ostajewski, Marcin Jesionkowski, Damian Gocałek, Bartosz Stasiak, Testowany6, Piotr Trepka, Mateusz Pawłowski, David Paku-Tshela, Bartosz Żołądkiewicz.

Zabrakło: Bartłomiej Kubicki, Jakub Matusiak, Mikołaj Witaszyk, Kacper Bienert (urlopy), Ryszarda Wierzbińskiego (po zabiegu przegrody nosowej), Eryk Drożdżyński (praca).

Kolejny sparing Huraganiści rozegrają w najbliższą środę o godzinie 19:00 w Tarnowie Podgórnym z IV-ligową Tarnovią.