Zaangażowanie ponad skuteczność

Zaangażowanie ponad skuteczność

Trzy drużyny młodzieżowe wybiegły w miniony weekend do walki o ligowe punkty w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkie nasze drużyny zostawiły sporo zdrowia, jednak zaangażowanie tym razem nie przyniosło korzyści w postaci zwycięstwa.

Piłkarski weekend rozpoczęli trampkarze trenerów Stachowiaka i Zielińskiego, przegrywając na wyjeździe z liderem ligi - zespołem Błękitnych Owińska. Goście postawili trudne warunki ogranym na poziomie I ligi gospodarzom, jednak druga połowa pokazała doświadczenie zespołu z Owińsk, który zdecydowanie przechylił szalę na własną korzyść.

W jedynym domowym meczu tego weekendu młodzicy podejmowali drużynę Chrobry Gniezno. Podopieczni trenerów Rittera i Grygiera toczyli wyrównany pojedynek, ostatecznie ulegając gościom 1:2. Bramkę zdobył Wojciech Tanaś

Orlicy trenera Macieja Olejniczaka już od kilku tygodni gwarantują mnóstwo bramek w meczu. 10 bramek w meczu, z czego tym razem tylko 3 dla młodych Huraganistów, oznaczają porażkę w wyjazdowym meczu z Kotwicą Kórnik 3:7. Bramki dla Huraganu zdobyli: Dominik Pawlak (dwie) oraz Jakub Sudoł.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Co słychać w grupach młodzieżowych?
  20 lipca 2020 r.
  Co słychać w grupach młodzieżowych?

  Młodzieżowe zespoły Huraganu Pobiedziska przystąpiły do przygotowań do nowego z sezonu 2020/21 ze zdwojoną energią. Przerwa w rozgrywkach, trwająca od połowy marca wzbudziła we wszystkich zawodnikach ogromny głód do treningów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie przygotowań w wykonaniu naszych sześciu drużyn.

  więcej 
 • Trener poszukiwany!
  2 czerwca 2020 r.
  Trener poszukiwany!

  Zarząd naszego stowarzyszenia poszukuje trenera, który zostałby szkoleniowcem nowo tworzonego zespołu skrzatów Huraganu. Drużyna zawodników urodzonych w latach 2014/15 miałaby rozpocząć regularne zajęcia od połowy lipca.

  Kandydat posiadać musi licencje minimum UEFA Grassroots C. Możliwe jest również prowadzenie dodatkowego, drugiego rocznika czyli łącznie dwóch grup.

  więcej 
 • Młodzież na start!
  27 maja 2020 r.
  Młodzież na start!

  Przerwa treningowa jaką zafundowała sytuacja w kraju naszej młodzieży była stanowczo za długa! Od 1 czerwca młodzi adepci futbolu w Pobiedziskach powrócą do zajęć zgodnie z harmonogramem sprzed przymusowej przerwy, przy zachowaniu obowiązujących wytycznych. Niestety póki co nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wystartują rozgrywki grup młodzieżowych w tym roku. Liczmy jednak, że niedługo sytuacja się wyjaśni!

  więcej