Zaangażowanie ponad skuteczność

Zaangażowanie ponad skuteczność

Trzy drużyny młodzieżowe wybiegły w miniony weekend do walki o ligowe punkty w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkie nasze drużyny zostawiły sporo zdrowia, jednak zaangażowanie tym razem nie przyniosło korzyści w postaci zwycięstwa.

Piłkarski weekend rozpoczęli trampkarze trenerów Stachowiaka i Zielińskiego, przegrywając na wyjeździe z liderem ligi - zespołem Błękitnych Owińska. Goście postawili trudne warunki ogranym na poziomie I ligi gospodarzom, jednak druga połowa pokazała doświadczenie zespołu z Owińsk, który zdecydowanie przechylił szalę na własną korzyść.

W jedynym domowym meczu tego weekendu młodzicy podejmowali drużynę Chrobry Gniezno. Podopieczni trenerów Rittera i Grygiera toczyli wyrównany pojedynek, ostatecznie ulegając gościom 1:2. Bramkę zdobył Wojciech Tanaś

Orlicy trenera Macieja Olejniczaka już od kilku tygodni gwarantują mnóstwo bramek w meczu. 10 bramek w meczu, z czego tym razem tylko 3 dla młodych Huraganistów, oznaczają porażkę w wyjazdowym meczu z Kotwicą Kórnik 3:7. Bramki dla Huraganu zdobyli: Dominik Pawlak (dwie) oraz Jakub Sudoł.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Turnieje, mecze, rywalizacja
  19 października 2021 r.
  Turnieje, mecze, rywalizacja

  Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Dużo pozytywnej energii, zabawy i jakości piłkarskiej przyniosły dwa turnieje WZPN, w których udział brały zespoły żaka oraz orlika. Dodatkowo orlicy byli gospodarzem turnieju, który za rekomendacją PZPN przybiera formę rodzinnego pikniku.

  więcej 
 • Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych
  12 października 2021 r.
  Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

  Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

  więcej 
 • Mocne uderzenie Huraganu!
  5 października 2021 r.
  Mocne uderzenie Huraganu!

  W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

  Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

  więcej