Pucharowy wtorek. O finał z Liderem w Swarzędzu

Pucharowy wtorek. O finał z Liderem w Swarzędzu

Stawką wtorkowego pojedynku z Liderem Swarzędz, który rozpocznie się o godzinie 18:00 będzie awans do finału TOTOLOTEK Pucharu Polski strefy poznańskiej. Mecz rozegrany zostanie w Swarzędzu na boisku ze sztuczną nawierzchnia przy ulicy Św. Marcin 1. 

Finał w którym czeka już drugi zespół poznańskiej klasy okręgowej Stella Luboń rozegrany zostanie 11 listopada. Gdzie? To okażę się po wyłonieniu obu finalistów.

Wracając do wtorkowego meczu, drużyna Lidera występuje na co dzień podobnie jak Stella w III grupie poznańskiej klasy okręgowej i zajmuje w niej ósmą pozycję. Podopieczni trenera Macieja Rybickiego doszli do półfinału pokonując po drodze wyżej notowanych rywali Concordię Murowana Goślina 5:3, Piasta Kobylnica 5:1, GKS Dopiewo 2:1 oraz rezerwy Polonii Środa 4:0. 

Czerwono-czarni podobnie jak Lider również musieli pokonać czterech rywali (wyniki). Najtrudniejszym i zarazem najciekawszym meczem był ćwierćfinałowy pojedynek z Lechią Kostrzyn, który rozstrzygnęły dopiero rzuty karne (relacja) (HuraganTV).

W półfinałowym pojedynku przed szansą debiutu w Huraganowych barwach stanie zatwierdzony do gry w poniedziałek przez WZPN 19-letni Bohdan Tril, Ukraiński pomocnik, wychowanek Dynama Zaporoże.

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy