Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Czarni Czerniejwo

Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Czarni Czerniejwo

Ostatni akord piłkarskiego roku 2019 będzie miał miejsce na własnym obiekcie. Czerwono-czarni zagrają w niedzielę o godzinie 14. z rewelacją rundy, beniaminkiem, zajmującym 3 miejsce w tabeli Czarnymi Czerniejewo.

Ostatnie ligowe pojedynki zespołów z Pobiedzisk i Czerniejewa miały miejsce 49 sezonów temu (!!!) w latach 1970-71. W Pobiedziskach oba zespoły mierzyły się w 27 września 1970 roku. Huragan zwyciężył 1:0 po golu Kazimierza Dutkiewicza. W rewanżu na wiosnę 1971 r. piłkarze z Pobiedzisk znów wygrali, tyle że 2:1. Ostatni w ogóle mecz ekipy te rozegrały niedawno, bo w październiku roku 2017. W meczu 1/16 Okręgowego Pucharu Polski Huragan na wyjeździe również był lepszy i wygrał ponownie 2:1.

Rywale w których szeregach od niedawna występuje były piłkarz Lecha Poznań i Huraganu 46-letni Waldemar Przysiuda w dotychczasowych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 27 punktów, Pobiedziszczanie 23. Zespół Czarnych to w większości byli zawodnicy Victorii Września z którą rywalizowali na boiskach III-ligi.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Pelka, a pomagać mu będą Damian Reniec oraz Adam Karmoliński(gk)

 powrót

Podobne Newsy