Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Noteć Czarnków

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Noteć Czarnków

W niedzielę o godzinie 15:00 na własnym stadionie przy Kiszkowskiej 7 seniorzy HP zmierzą się z liderem tabeli, głównym faworytem do awansu do III ligi zespołem Noteci Czarnków.

Będzie to już XXVII kolejka rozgrywek IV ligi grupy wielkopolskiej.

W Pobiedziskach obie ekipy zagrały raz. W sezonie w którym czerwono-czarni wyprzedzili Noteć w tabeli V ligi i awansowali na czwartoligowe boiska Pobiedziszczanie wygrali 2:0 po golach Ryszarda Wierzbińskiego i Bartosza Żołądkiewicza. Jesienią w Czarnkowie zdecydowanie bo aż 4:0 wygrali silni rywale.  

W kadrze HP zabraknie na pewno kontuzjowanych Pawła Piceluka i Marcina Jędrzejczaka oraz pauzującego za kartki Macieja Ratajskiego.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Głównym będzie Łukasz Zasada z Włocławka, a pomagać mu będą Sebastian Szubski oraz Filip Krzywicki.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy