Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sokół Pniewy

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sokół Pniewy

Ligowa rywalizacja z każdą kolejną kolejką nabiera rumieńców. W V serii spotkań do Pobiedzisk przyjedzie zespół z pierwszoligową przeszłością, ekipa Sokoła Pniewy. Początek spotkania w najbliższą niedzielę o godzinie 15.

Nieco młodszym kibicom przypomnieć należy fakt, że nasz niedzielny rywal przez dwa sezony (93/94 i 94/95) występował w Polskiej pierwszej lidze (dziś ekstraklasa). Obecnie Sokół jest spadkowiczem z IV ligi. Pniewianie po ostatnim awansie w sezonie 2017/18 na czwartoligowe boiska, na tym poziomie grali tylko jeden sezon. Obecnie zajmują 12 miejsce po czterech meczach rozegranych na wyjeździe z dorobkiem 4 punktów.     

Ostatni raz drużyna Huraganu z Sokołem w meczu o punkty spotkała się w sezonie 2013/14 na boiskach IV ligi. Wówczas drużyna trenera Krzysztofa Pancewicza, w niedzielę dokładnie 6 lat temu (!) pokonała u siebie rywali 6:1 (materiał HuraganTV),  a na wyjeździe zremisowała 2:2.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. W kasie biletowej dostępny będzie również numer Bezpłatnego Informatora Kibica "HuraGol". Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Jakub Należyty, a pomagać mu będą Mariusz Kobus i po raz trzeci z rzędu w meczu naszej drużyny Krzysztof Marczyk.

 powrót

Podobne Newsy