Zapowiedź - piątek, 18:30, HURAGAN - Mieszko Gniezno

Zapowiedź - piątek, 18:30, HURAGAN - Mieszko Gniezno

W najbliższy piątek o godzinie 18.30 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach zostanie zainaugurowana VIII kolejka spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej.

W lokalnych derbach zmierzy się wicelider tabeli Huragan Pobiedziska z zajmującym ostatnie miejsce Mieszkiem Gniezno.

Po ostatnim wyjazdowym meczu w którym Huragan stracił pierwsze punkty w sezonie remisując w Margoninie z Polonią Chodzież 2:2 tym razem przed własną publicznością Huragan będzie podejmował lokalnego rywala z Gniezna.

W obecnym sezonie Mieszko zawodzi swoich kibiców gdyż na 7 rozegranych spotkań wygrał tylko jedno pokonując w Gnieźnie Obrę Kościan 3:0. Ostatni mecz Mieszko przegrało u siebie z Victorią Września 1:3 i była to już szósta porażka i trzecia z rzędu w trwającym sezonie.

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Mieszkiem rozegrane zostało 8 kwietnia bieżącego roku kiedy to w Wielką Sobotę Huraganiści okazali się lepsi wygrywając 1:0 po trafieniu Pawła Piceluka. Natomiast ostatni mecz z gnieźnianami u siebie rozegraliśmy 26 sierpnia zeszłego roku remisując 1:1 po bramce z rzutu karnego Macieja Ratajskiego.

Ogólny bilans w historii spotkań ligowych z Mieszkiem Gniezno przed piątkowym starciem jest niekorzystny dla Huraganu: 4 wygrane, 6 remisów i 8 porażek.

Zapraszamy na Stadion w Pobiedziskach na miejmy nadzieję kolejne ciekawe lokalne derby Huragan – Mieszko!

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy