Zapowiedź - sobota, 11:00, HURAGAN - LKS Gołuchów

Zapowiedź - sobota, 11:00, HURAGAN - LKS Gołuchów

Przed pierwszą drużyną naszego klubu ostatni akord 2022 roku. W sobotę o godzinie 11:00 tuż przed meczem mistrzostw świata Polski z Arabią Saudyjską Huraganiści zmierzą się na własnym stadionie z LKS Gołuchów (10 miejsce w lidze).

Będzie to pierwsza wiosenna kolejka rundy rewanżowej rozegrana awansem. W pierwszym meczu, który inaugurował obecny sezon czerwono-czarni przegrali na boisku reprezentanta powiatu pleszewskiego 3:2 (1:0).

Piłkarze LKS znakomicie zaczęli sezon i przez większość czasu byli w czubie tabeli. Obecnie prezentują się słabo i w ostatnich 5 meczach zdobyli zaledwie punkt. Huragan wprost przeciwnie, fatalna większa cześć sezonu i 10 punktów w ostatnich pięciu meczach. Kto lepiej zakończy rok 2022...? Przekonamy się w sobotnie popołudnie.

W barwach HP nie zobaczmy na pewno m.in. kontuzjowanego Łukasza Maciejewskiego oraz Daniela Brylewskiego.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 11:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Aleksander Borowiak, a pomagać mu będą Piotr Bacia oraz Szymon Cyferkowski.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy