Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

X ligowa kolejka przyniesie nam pierwszy historyczny mecz pomiędzy Huraganem, a Notecią Czarnków. Obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zmierzyć się zarówno w meczu o stawkę jak i towarzyskim. Wyjazdowym, sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.

Rywale, licząc mecze pucharowe wygrali sześć gier z rzędu (4 liga, 2 pp). Na własnym terenie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Cztery zwycięstwa, remis, tylko dwie stracone i aż szesnaście strzelonych bramek to dowód na to, że Czarnkowski obiekt jest trudnym miejscem dla przyjezdnych.

Huraganiści z kolei jeszcze w tym sezonie na wyjeździe nie wygrali... Dwa remisy i tyle samo porażek niestety nie napawa optymizmem. Przed sezonem obie drużyny były wymieniane w gronie faworytów do wygrania ligi. Obecnie jednak będzie to, patrząc wyłącznie na ligowe fakty - starcie piątego i ósmego zespołu w tabeli.

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na boisku w Czarnkowie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Filip Bartoszewski, który ostatnio sędziował przegrany przez HP mecz w Złotowie, a pomagać mu będą Wojciech Hudzik oraz Maciej Ćwiek.

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca
  17 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca

  Po 46. latach przerwy Huragan Pobiedziska zmierzy się w rozgrywkach ligowych z zespołem SKP Słupca. W sobotnie popołudnie o godzinie 16. na własnym terenie rozegrana zostanie VIII kolejka IV ligi.

  Zespół ze Słupcy podobnie jak HP jest w tym sezonie beniaminkiem.

  więcej 
 • Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz
  9 września 2021 r.
  Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

  Wyjątkowo w piątek o godzinie 18:00 Huraganiści rozegrają kolejny mecz na czwartoligowych boiskach. Na własnym terenie Pobiedziszczanie w lokalnych derbach zmierzą się ze spadkowiczem z III-ligi Unią Swarzędz.

  Będzie to pojedynek wicelidera Unii i szóstego w tabeli Huraganu (różnica zaledwie jednego punktu).

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN
  3 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN

  Do Koła w sobotnie popołudnie udadzą się piłkarze seniorów naszego klubu. W ramach VII kolejki IV ligi Huraganiści zmierzą się z miejscową Olimpią zajmującą jak dotąd 19. miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

  Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

  więcej