Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Kotwica Kórnik

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Kotwica Kórnik

Najciekawszy mecz XXXI kolejki IV ligi rozegrany zostanie w Pobiedziskach. Huragan (5. miejsce w tabeli) na własnym terenie w sobotę o godzinie 16:00 zmierzy się z Kotwicą Kórnik (miejsce 4.).

Ostatnie spotkanie ligowe z Kotwicą rozegrane zostało w zeszłym roku dokładnie 16 października 2021 w Kórniku. Pobiedziszczanie po trudnym meczu i dramatycznej końcówce wygrali wówczas 3:2. Z kolei ostatni ligowy mecz z Kotwicą w Pobiedziskach odbył się w 2017 roku. Wtedy Huraganiści niestety ulegli na własnym terenie 0:1.

W kadrze HP na ten mecz zabraknie na pewno Eryka DrożdżyńskiegoDaniela Brylewskiego (kontuzje) oraz Bartosza Żołądkiewicza, który z powodu wyjazdu w tej rundzie już nie zagra.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Robert Szymkowiak, a pomagać mu będą Krzysztof Paluczek i Szymon Cyferkowski​.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy