Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Victoria Września

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN -  Victoria Września

W najbliższą sobotę o godzinie 16. na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach po raz ostatni w tym sezonie Huragan zagra przed własną publicznością, podejmując drużynę Victorii Września. 

Spotkanie zostanie rozegrane w ramach ostatniej XXXIV kolejki spotkań IV ligi wielkopolskiej.

Huragan po ostatnim ligowym meczu w Lesznie przegrał po raz pierwszy w historii spotkań ligowych z tamtejszą Polonią. Jedyną bramkę na 1:1 zdobył Aleks Silski, który jeszcze w pierwszej części gry musiał opuścić boisko po 2 żółtej w konsekwencji czerwonej kartce. Huraganiści grający w dziesiątkę nie zdołali uzyskać korzystnego wyniku przegrywając 3:1.

W obecnym sezonie wrzesińska Victoria po 33. rozegranych spotkaniach zajmuje 8. miejsce w tabeli. W ostatnią środę w zaległym meczu Victoria przegrała u siebie z wiceliderem Lipnem Stęszew 1:2. W trwającym sezonie Victoria wygrała 14 spotkań z czego 6 na wyjeździe, 5 razy remisowała z tego 3 razy na wyjeździe i doznała 14 porażek z czego 7 na wyjeździe.

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Victorią  rozegrano 18 listopada ubiegłego roku we Wrześni. Wtedy Huraganiści po bramkach w samej końcówce meczu Marcina Jędrzejczaka i Jakuba Matusiaka wygrali 2:1.

Natomiast ostatni mecz w Pobiedziskach rozegrano 12 października 2022 roku, wtedy Huragan zremisował z Victorią 1:1, a jedyną bramkę dla pobiedziszczan zdobył Paweł Piceluk.

Ogólny bilans w historii spotkań ligowych z Victorią Września przed sobotnim meczem jest korzystny dla Huraganu: 12 wygranych, 5 remisów i 7 porażek.

W przerwie meczu  dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy