Zapowiedź - środa, 14:00, HURAGAN - Ostrovia Ostrów Wlkp.

Zapowiedź - środa, 14:00, HURAGAN - Ostrovia Ostrów Wlkp.

W środę 1 maja w dniu Święta Pracy na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach o godzinie 14:00 odbędzie się ciekawy mecz pomiędzy Huraganem Pobiedziska, a Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.

Zawody piłkarskie rozegrane zostaną w ramach XXVI kolejki spotkań IV ligi wielkopolskiej, która została rozłożona na 3 dni i zakończy się 5 maja.

Huragan po ostatnim jakże udanym wygranym meczu derbowym w Gnieźnie z Mieszkiem aż 3:0, biorąc pod uwagę straty punktowe dotychczasowego lidera Lipna Stęszew zajmuje nadal 3. miejsce ze stratą 3. punktów do liderującej obecnie Kotwicy Kórnik.

W trwającym sezonie Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. po 25. rozegranych spotkaniach zajmuje 13. miejsce w tabeli. W zeszłą sobotę ostrowianie na własnym terenie podzielił się punktami z Victorią Września remisując 2:2. Do tej pory Ostrovia wygrała 6 spotkań z czego 3 na wyjeździe (jesienią z Koroną 2:1 i Tarnovią 1:0 oraz wiosną w Jarocinie z Jarotą 2:0), 6 razy remisowała z czego 2 mecze na wyjeździe jesienią z Obrą Kościan 1:1 i Polonią Kępno 0:0, 13 razy przegrała z czego 7 razy na wyjeździe w tym 2 mecze wiosną w Kórniku z Kotwicą 1:2 i w Lesznie z Polonią 0:2.

Ostanie i jak do tej pory jedyne spotkanie ligowe Huraganu z Ostrovią 1909,  rozegrano 23 września ubiegłego roku, kiedy to na boisku w Ostrowie Huragan wygrał 3:0 po trafieniach Barta Żołądkiewicza, Wojtka Kłakulaka i Macieja Jakubka.

Jutrzejszy mecz w Pobiedziskach będzie pierwszym w historii spotkań ligowych pomiędzy Huraganem, a Ostrovią 1909.

W przerwie meczu  dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy