Zdecydowana sparingowa wygrana

Zdecydowana sparingowa wygrana

Pewną i zdecydowaną wygraną zakończył się kolejny sparing Huraganu. Czerwono-czarni pokonali w Swarzędzu miejscowego Meblorza, reprezentanta klasy okręgowej 4:1 (3:0).

Środowe spotkanie w którym trener Paweł Kutynia miał do dyspozycji 22 zawodników było przez całe 90 minut jednostronnym widowiskiem. Pobiedziszczanie przeważali praktycznie przez całe spotkanie, a strzelone cztery gole to najmniejszy wymiar kary dla rywali. 

Bramki w pierwszej części strzelali Mateusz Chachuła, Marcin Jędrzejczak i Łukasz Maciejewski. Po przerwie zza pola karnego pięknie uderzył Igor Watras nie dając szans na interwencje bramkarzowi rywali.

Meblorz bramce Mikołaja Miczyńskiego zagrozilł dwukrotnie. Po jednej kontr zdobyli gola honorowego na 4:1. Wynik powinien być zdecydowanie wyższy, ale bardzo dobrych okazji nie wykorzystali m.in. Matusiak, Brylewski, Ratajczak, Chachuła, Jesionkowski, Gocałek czy Watras (trafił w poprzeczkę).

Kadra meczowa: Mikołaj Miczyński, Daniel Brylewski, Bartosz Stasiak, Bartłomiej Kubicki, Mikołaj Nowak, Łukasz Maciejewski, Piotr Trepka, Mateusz Siemiński, Marcin Jędrzejczak, Mikołaj Ratajczak, Marcin Jesionkowski, Eryk Drożdżyński, Jakub Matusiak, Patryk Jóźwiak, Damian Gocałek, David Paku-Tshela, Mateusz Chachuła, Adam Ostajewski, Kacper Bienert, Bohdan Tril, Wojciech Bissinger, Igor Watras.

Zabrakło: Marcin Putra, Mikołaj Szymocha, Ryszard Wierzbiński, Bartosz Żołądkiewicz, Adam Niedzielski, Mikołaj Witaszyk, Mateusz Pawłowski

W najbliższy piątek o godzinie 18:30 w Kórniku Huraganiści rozegrają ostatni sparing przed rozpoczęciem ligi. Rywalem będzie IV-ligowa Kotwica Kórnik. Wcześniej, w czwartek, podobnie jak we wtorek zawodnicy zaliczą jeszcze dwie jednostki treningowe jednego dnia.

 powrót

Podobne Newsy

 • Stare demony wróciły... Oby nie na długo
  25 października 2020 r.
  Stare demony wróciły... Oby nie na długo

  Drugiej porażki w tym sezonie, pierwszej na własnym terenie doznali piłkarze Huraganu. Pobiedziszczanie przegrali 0:1 (0:0) z Polonią Chodzież, pomimo optycznej przez większą część meczu. Rywale gola dającego im ostatecznie 3 punkty zdobyli w 82 minucie.

  więcej 
 • Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.
  21 października 2020 r.
  Niewkorzystane sytucję się mszczą... Stella w finale.

  Na półfinale zakończyli tegoroczne zmagania Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali u siebie w chyba tylko sobie znany sposób ze Stella Luboń 2:3 (1:1)... Goście oddali trzy celne strzały na bramkę i awansowali po raz drugi z rzędu do finału po golu w 96 minucie meczu... 

  więcej 
 • 10. ligowe zwycięstwo!
  18 października 2020 r.
  10. ligowe zwycięstwo!

  Dziesiąte ligowe zwycięstwo, piąte na wyjeździe zaliczyli piłkarze Huraganu. W Objezierzu czerwono-czarni pokonali Spartę Oborniki 3:0 (2:0) dla której była to pierwsza porażka w tym sezonie w roli gospodarza.

  Po porażce Pogoni Łobżenica Huraganiści umocnili się na pozycji lidera, powiększając przewagę nad drugim zespołem do 5 oczek.

  więcej