Zmiana w terminarzu gier kontrolnych - weekend bez meczu

Zmiana w terminarzu gier kontrolnych - weekend bez meczu

W najbliższy weekend, dokładniej w niedzielę o godzinie 18:00 miał zostać rozegrany trzeci mecz kontrolny seniorów w tym roku. Nastąpiła jednak zmiana i spotkanie z TPS Winogrady (IV-liga) rozegrany zostanie w czwartek 20.02 o godzinie 18:30 na nowo otwartym boisku na Poznańskim Morasku.

Tym samym najbliższy mecz sparingowy Huraganiści rozegrają w przyszłą środę o godzinie 17:00 w Swarzędzu z miejscową Unią.

Będzie to z pewnością najtrudniejszy sparingowy pojedynek czerwono-czarnych w okresie przygotowawczym. Unici są głównym kandydatem do wygrania wielkopolskiej IV-ligi.

Po rundzie jesiennej zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce ze stratą punktu do lidera - LKS Gołuchów. Zawodnikiem Unii jest wychowanek HP - Jan Paczyński.

Poniżej aktualny terminarz gier kontrolnych seniorów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Plan letniego okresu przygotowawczego seniorów
  3 lipca 2024 r.
  Plan letniego okresu przygotowawczego seniorów

  W poniedziałek 15 lipca do treningów po krótkiej przerwie powrócą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Pierwsza kolejka IV ligi zaplanowana została na weekend 3/4 sierpnia, więc czasu na treningi wiele nie ma.

  więcej 
 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej