Zmiana w terminarzu gier kontrolnych - weekend bez meczu

Zmiana w terminarzu gier kontrolnych - weekend bez meczu

W najbliższy weekend, dokładniej w niedzielę o godzinie 18:00 miał zostać rozegrany trzeci mecz kontrolny seniorów w tym roku. Nastąpiła jednak zmiana i spotkanie z TPS Winogrady (IV-liga) rozegrany zostanie w czwartek 20.02 o godzinie 18:30 na nowo otwartym boisku na Poznańskim Morasku.

Tym samym najbliższy mecz sparingowy Huraganiści rozegrają w przyszłą środę o godzinie 17:00 w Swarzędzu z miejscową Unią.

Będzie to z pewnością najtrudniejszy sparingowy pojedynek czerwono-czarnych w okresie przygotowawczym. Unici są głównym kandydatem do wygrania wielkopolskiej IV-ligi.

Po rundzie jesiennej zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce ze stratą punktu do lidera - LKS Gołuchów. Zawodnikiem Unii jest wychowanek HP - Jan Paczyński.

Poniżej aktualny terminarz gier kontrolnych seniorów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!
  25 lutego 2020 r.
  Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!

  Doświadczony, 33-letni środkowy obrońca Maciej Ratajski w minionym tygodniu oficjaljnie został nowym piłkarzem Huraganu. Wychowanek Warty Poznań w której w wieku 18 lat zadebiutował w III lidze przez ostatnie prawie 11 lat (z półroczną przerwą na występy w Sparcie Oborniki) związany był z Dopiewskim GKS. 

  więcej 
 • Wygrana w Gostyniu z miejscową Kanią
  22 lutego 2020 r.
  Wygrana w Gostyniu z miejscową Kanią

  Na piąty sparing okresu przygotowawczego piłkarze Huraganu udali się do Gostynia, gdzie wygrali z miejscową Kanią 3:0, do przerwy prowadząc 1:0. Rywale również występują w V lidze, zajmując na półmetku ligowych zmagań trzecie miejsce, ze startą dwóch punktów do Krobianki Krobia.

  więcej 
 • Remis w czwartym sparingu
  16 lutego 2020 r.
  Remis w czwartym sparingu

  Remisem 3:3 (1:1) zakończyła się czwarta gra kontrolna seniorów. Rywalem Huraganistów był zespół Lipna Stęszew, który podobnie jak HP występuje w V lidze. Przed zespołem trenerów Kutyni i Przybylskiego jeszcze cztery sparingi.  Do rozpoczęcia zmagań ligowych pozostał miesiąc. 

  więcej