Drugi sparing, drugie zwycięstwo

W drugim meczu kontrolnym w tym roku Huraganiści zaliczyli drugą wygraną. Czerwono-czarni pokonali w Swarzędzu aspirujący do awansu do V ligi, trzeci zespół klasy okręgowej Piast Kobylnica 1:0 (0:0). W barwach rywali zagrali byli Huraganiści Przemysław Andrusieczko oraz Arkadiusz Powałowski.

W spotkaniu z Piastem zagrały praktycznie dwie "11", podobnie jak przed tygodniem z Liderem (wygrana również 1:0). Wśród 22 zawodników było 3 testowanych. Zabrakło Adama Niedzielskiego (obowiązki prywatne), Marcina Jędrzejczaka (zbicie żeber), Matusza Chachuły (choroba) oraz Ryszarda Wierzbińskiego.

Pierwsza połowa była wyrównanym widowiskiem. Obie drużyny stwarzały zagrożenie pod bramką rywala lecz bramki pomimo dobrych sytuacji nie padły. W drugiej części meczu stroną przeważającą byli Huraganiści, którzy bramkę dającą towarzyską wygraną zdobyli w 72 minucie z rzutu karnego po faulu na Bartoszu Żołądkiewiczu. Pewnym egzekutorem "11" był etatowy wykonawca, kapitan Patryk Jóźwiak

Kolejnym towarzyskim rywalem Huraganu w przyszły weekend będzie IV ligowy TPS Winogrady Poznań. (gk)

Sparing: Piast Kobylnica - HURAGAN 0:1 (0:0)

• Sparing: Piast Kobylnica - HURAGAN 0:1 (0:0)