Bardzo intensywny okres seniorów

Bardzo intensywny okres seniorów

Czwarty sparing na przestrzeni dwunastu dni rozegrali zawodnicy pierwszej drużyny Huraganu. W środę rywalem HP była ekipa Przemysława Poznań. Dodając do tego treningi, można śmiało stwierdzić, że czerwono-czarni rzetelnie przygotowują się do nadchodzącej rundy wiosennej.

Pojedynek z trzecim zespołem V ligi rozegrany na boisku rywali w Poznaniu zakończył się wygraną gospodarzy 2:1 (1:0).

Huraganiści zagrali tradycyjnie na dwie "11" dokładając poza zaliczeniem 45-ciu minut na boisku trening biegowy. Gola dla HP w drugiej części gry zdobył Maciej Ratajski.

Skład - pierwsza połowa: Nowicki - Strosin, Fornalkiewicz, Matusiak, Maciejewski - Jakubek, Testowany, Chachuła, Wierzbiński, Paku-Tshela - Testowany.

Skład - druga połowa: Janicki - Trepka, Ratajski, Fornalkiewicz, Brylewski - Jędrzejczak, Drożdżyński, Górzyński Mazur, Testowany - Piceluk.

Zabrakło: Żołądkiewicz, Jóźwiak, Ciążyński, Witaszyk, Jesionkowski, Testowany oraz Muzyk, Kozłowski, którzy wiosnę spędzą na wypożyczeniach w innych klubach.

W najbliższą sobotę o godzinie 12:00 w Trzemesznie zagramy przedostatni sparing okresu przygotowawczego z Kujawianką Izbica Kujawska (IV liga kujawsko-pomorska). Dokładny terminarz i wyniki gier kontrolnych dostępny jest tutaj(gk)​

Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)

 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)
 powrót

Podobne Newsy

 • Remis w derbach na koniec sezonu
  24 czerwca 2024 r.
  Remis w derbach na koniec sezonu

  Cztery bramki obejrzeli kibicie na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach w ostatnim meczu sezonu 2023/24. Huragan zremisował w lokalnych derbach z Victorią Września 2:2 (0:1).

  więcej 
 • Udany rewanż Polonii
  17 czerwca 2024 r.
  Udany rewanż Polonii

  Po raz trzeci w tym sezonie Huraganiści zmierzyli się z leszczyńską Polonią. Gospodarze wygrali na własnym terenie 3:1 prowadząc do przerwy 2:1.

  Był to przedostatni mecze sezonu 2023/2024.

  więcej 
 • Lipna niedziela...
  10 czerwca 2024 r.
  Lipna niedziela...

  To co wydarzyło się w niedzielne popołudnie przy Kiszkowskiej 7 zaskoczyło wszystkich. Huragan, który w tym sezonie jeśli przegrywał to jedną bramkę, najczęściej 1:2 tym razem doznał sromotnej klęski w starciu z wiceliderem Lipnem Stęszew...

  więcej