Po Walnym Zebraniu Członków Klubu

Po Walnym Zebraniu Członków Klubu

W piątek, 17 lutego br. odbyło się Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Klubu. Na spotkaniu w pierwszym terminie stawiła się kwalifikowana większość Członków. Zatwierdzono na nim sprawozdanie z działalności za rok 2021. Zarząd jednogłośnie otrzymał absolutorium

Omówiono sytuację sportowo-organizacyjną. Przegłosowano również kosmetyczne korekty Statutu. Podjęto palącą od kilku lat sprawę koniecznej budowy boiska treningowego – w tej kwestii odczytano projekt petycji, która w imieniu mieszkańców gminy Pobiedziska wiosną zostanie złożona na ręce Burmistrza i Radnych.

Prezes Grzegorz Krawczyk przedstawił ponadto propozycję oraz dwa projekty wykonania sztandaru stowarzyszenia. Propozycja spotkała się z pozytywnym przyjęciem obecnych Członków jak i sympatyków. Klub nigdy wcześnie takowego sztandaru nie posiadał. (pk)

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu

 • Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu
 powrót

Podobne Newsy

 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej 
 • Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!
  6 marca 2024 r.
  Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

  Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej