Długo wyczekiwany powrót

Długo wyczekiwany powrót

Przerwa w rozgrywkach, spowodowana pandemią dobiegła końca. W związku z tym radością wracamy na ligowe boiska. W najbliższy weekend zmagania rundy wiosennej otworzą drużyny młodzika, juniora oraz zespół rezerw.

Wszystkie drużyny naszego klubu do końca czerwca rozegrają 65 meczów. Czeka nas zatem pracowity czas!

Jako pierwsi na murawę wybiegną juniorzy, prowadzeni przez trenera Adama Stachowiaka. Młodzi Huraganiści w ramach 1 ligi okręgowej udadzą się na wyjazdowy mecz do Komornik, a ich rywalem będzie miejscowy zespół Orłów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:00.

Młodziki, których rywalem będzie Pelikan Niechanowo rozpoczną zmagania o godzinie 12:00. Mecz odbędzie się na stadionie w Pobiedziskach, jednakże ze względu na obecne obostrzenia, publiczność niestety nadal nie ma wstępu na obiekty sportowe.

Również w niedzielę zagrają rezerwy. Rywalem podopiecznych Roberta Raszewskiego w meczu wyjazdowym będzie zespół Patriot Mieścisko. Początek meczu o godzinie 15. 

Liczymy na udaną inaugurację naszej młodzieży i z niecierpliwością czekamy na pomeczowe raporty naszych trenerów oraz kolejne piłkarskie weekendy!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Turnieje, mecze, rywalizacja
  19 października 2021 r.
  Turnieje, mecze, rywalizacja

  Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Dużo pozytywnej energii, zabawy i jakości piłkarskiej przyniosły dwa turnieje WZPN, w których udział brały zespoły żaka oraz orlika. Dodatkowo orlicy byli gospodarzem turnieju, który za rekomendacją PZPN przybiera formę rodzinnego pikniku.

  więcej 
 • Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych
  12 października 2021 r.
  Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

  Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

  więcej 
 • Mocne uderzenie Huraganu!
  5 października 2021 r.
  Mocne uderzenie Huraganu!

  W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

  Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

  więcej