Długo wyczekiwany powrót

Długo wyczekiwany powrót

Przerwa w rozgrywkach, spowodowana pandemią dobiegła końca. W związku z tym radością wracamy na ligowe boiska. W najbliższy weekend zmagania rundy wiosennej otworzą drużyny młodzika, juniora oraz zespół rezerw.

Wszystkie drużyny naszego klubu do końca czerwca rozegrają 65 meczów. Czeka nas zatem pracowity czas!

Jako pierwsi na murawę wybiegną juniorzy, prowadzeni przez trenera Adama Stachowiaka. Młodzi Huraganiści w ramach 1 ligi okręgowej udadzą się na wyjazdowy mecz do Komornik, a ich rywalem będzie miejscowy zespół Orłów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:00.

Młodziki, których rywalem będzie Pelikan Niechanowo rozpoczną zmagania o godzinie 12:00. Mecz odbędzie się na stadionie w Pobiedziskach, jednakże ze względu na obecne obostrzenia, publiczność niestety nadal nie ma wstępu na obiekty sportowe.

Również w niedzielę zagrają rezerwy. Rywalem podopiecznych Roberta Raszewskiego w meczu wyjazdowym będzie zespół Patriot Mieścisko. Początek meczu o godzinie 15. 

Liczymy na udaną inaugurację naszej młodzieży i z niecierpliwością czekamy na pomeczowe raporty naszych trenerów oraz kolejne piłkarskie weekendy!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Juniorzy z kolejnym zwycięstwem
  20 września 2022 r.
  Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

  Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

  Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

  więcej 
 • Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji
  13 września 2022 r.
  Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

  W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

  więcej 
 • Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami
  6 września 2022 r.
  Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

  W pierwszy weekend września, trzy nasze zespoły rywalizowały w ramach rozgrywek organizowanych przez WZPN. Wszystkie mecze zakończyły się różnicą zaledwie jednej bramki, aczkolwiek tylko trampkarze zainkasowali komplet punktów.

  więcej