Drodzy Rodzice oraz osoby związane z klubem

Drodzy Rodzice oraz osoby związane z klubem

Dążąc cały czas do rozwoju zarówno organizacyjnego jak i sportowego chętnie poznamy Państwa zdanie oraz wysłuchamy sugestii w sprawach związanych z działalnością naszego klubu oraz akademii.

Mądra zasada mówi, że "niewypowiedziane nie istnieje", stąd też  jeżeli są kwestie, które Państwa zdaniem mogą wpłynąć na rozwój całego klubu lub Akademii Huraganu Pobiedziska, zapraszamy do odwiedzin klubowego biura w godzinach dyżuru koordynatora grup młodzieżowych - trenera Tomasza Sołtysiaka w każdy czwartek od 17:15 do 18:30.

Przypominamy również, że w zakłdace "Kontakt" znajdą Państwo wszystkie potrzebne namiary na osoby działające w naszym klubie.

 powrót

Podobne Newsy

 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej 
 • Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!
  6 marca 2024 r.
  Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

  Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej