Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Concordia Murowana Goślina

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Concordia Murowana Goślina

Runda jesienna obecnego sezonu wchodzi w decydującą faze. W XI kolejce Huraganiści na własnym terenie podejmą bardzo dobrze spisującą się ekipę z Murowanej Gośliny, która w tabeli plasuje się na wysoki trzecim miejscu z dorobkiem 20 punktów. 

Wzmocniona przed sezonem wartościowymi zawodnikami drużyna Concordii traci obecnie do lidera ze Złotowa tylko dwa punkty. Znacznie lepiej spisuje się na własnym terenie, co nie znaczy, że nie punktuje na boiskach rywali. Z pewnością w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 w Pobiedziskach obejrzymy ciekawy pojedynek. W minionym sezonie Huraganiści wygrali dwukrotnie. W Pobiedziskach 5:3, na wyjeździe 3:1

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo
  13 listopada 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo

  Przed Huraganistami ostatni mecz na własnym terenie w 2020 roku.

  W sobotę o godzinie 14:00 zagramy z dwunastym w tabeli, ligowym beniaminkiem Orkanem Śmiłowo. 

  Będzie to pierwsze historyczne starcie obu drużyn. Wcześniej zespoły nie spotkały się nawet w meczu sparingowym. 

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Błękitni Wronki
  6 listopada 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Błękitni Wronki

  Każdy kolejny rozegrany mecz może być ostatnim w tej jesiennej kampanii gier. W sobotę o godzinie 14. na własnym terenie zagramy z piątym zespołem tabeli - Błękitnymi Wronki. Tym samym przed Huraganistami kolejny ciężki rywal i trudny mecz. Do rozegrania w tej rundzie pozostały włącznie z jutrzejszym - 3 mecze.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN
  30 października 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

  XIV kolejka spotkań V ligi przyniesie czerwono-czarnym wyjazd na bardzo trudny teren do Łobżenicy. Patrząc na układ tabeli będzie to z pewnością hit tej serii gier. Pojedynek pierwszego Huraganu z trzecią Pogonią już jutro o godzinie 14. Niestety bez udziału kibiców obu drużyn.

  więcej