Hubert Pilarski i Michał Włodarczyk w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny

Hubert Pilarski i Michał Włodarczyk w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny

Letnia przerwa poza kilkoma korektami kadrowymi, o których napiszemy później przyniosła również zmiany w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. 

Na początek za roczny pobyt w klubie dziękujemy trenerowi Albertowi Goślińskiemu, który w minionym sezonie pełnił funkcję drugiego trenera. W rundzie jesiennej współpracował z trenerem Pawełem Kutynią, wiosną z kolei z Damianem Ludwiczakiem. W zbliżającym się sezonie trener Gośliński poprowadzi już jako ten pierwszy występujące w V lidze rezerwy Polonii Środa Wielkopolska. 

Nowym asystentem w sztabie seniorów został 29-letni Hubert Pilarski (na zdjęciu z lewej), który posiada licencję UEFA A. Ostatnio przez półtorej roku pracował jako pierwszy trener występującego w klasie A Orkanu Objezierze. Wcześniej przez kilka lat szkolił w Akademii Warty Poznań jako I trener w grupach młodzieżowych. Pełnił również funkcję II trenera w Piaście Kobylnica z którym awansował do V ligi. Jest także analitykiem taktycznym przy Kadrach Wojewódzkich Wielkopolskiego ZPN.

Ponadto do sztabu włączony został 31-letni Michał Włodarczyk (na zdjęciu z prawej), który pełnił będzie rolę trenera przygotowania motorycznego. Absolwent Poznańskiego AWF, Doktor w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego na Wydziale Nauk o Kulturze Fizycznej poza pracą z piłkarzami, lekkoatletami czy futbolistami amerykańskimi wykłada również na AWF przedmioty z zakresu przygotowania motorycznego. Doświadczenie zbierał m.in. pracując w Kanadzie.   

Tym samym sztab szkoleniowy drużyny seniorów na rundę jesienną sezonu 2023/24 wygląda następująco: Damian Ludwiczak (I trener), Hubert Pilarski (II trener), Robert Raszewski (trener bramkarzy), Michał Włodarczyk (trener przygotowania motorycznego), Krzysztof Kurczalski (kierownik drużyny) oraz Roksana Raszewska (fizjoterapeuta)(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej