Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

W drugi dzień sierpnia rozpocznie się ligowa rywalizacja dla drużyny seniorów Huraganu. Pierwszym rywalem sezonu 2020/21 będzie ekipa Leśnika Margonin. Mecz jak każdy na własnym terenie rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz o punkty po 258 dniach 21 godzinach i 15 minutach w wykonaniu HP!

Minimum 17 spotkań rozegrają czerwono-czarni w rundzie jesiennej nowego sezonu. 9 meczów na własnym terenie, 8 na wyjeździe.

Już na początek zawodników trenera Pawła Kutyni czeka bardzo trudne zadanie. Leśnik Margonin w minionym sezonie zajął w ligowej tabeli 3 lokatę tracąc do miejsca dającego awans 1 punkt lub... kilka minut. W marcu rozegrany został zaległy mecz Iskry Szydłowo z Leśnikiem, który zakończył się remisem 2:2. Nasi przyszli rywale stracili prowadzenie w końcówce przez co na drugie miejsce wskoczyła Iskra i ostatecznie, przez "koronawirusowe rozstrzygnięcia" awansowała do IV ligi.

Warto również przypomnieć, żę jesienią ubiegłego roku Leśnik wygrał w Pobiedziskach 6:3 (!). Zachęcamy do przypomnienia sobie tego spotkania -> HuraganTV (tutaj). Zespół z Margonina wymieniany jest w gronie drużyn, które walczyć będą o wygranie ligi, więc już w pierwszej kolejce nowego sezonu czekają nas spore emocje!

Poniżej prezentujemy "weekendowy" rozkład spotkań. Na dniach z pewnością poznamy również dokładne daty oraz godziny rozegrania meczów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej