Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

W drugi dzień sierpnia rozpocznie się ligowa rywalizacja dla drużyny seniorów Huraganu. Pierwszym rywalem sezonu 2020/21 będzie ekipa Leśnika Margonin. Mecz jak każdy na własnym terenie rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz o punkty po 258 dniach 21 godzinach i 15 minutach w wykonaniu HP!

Minimum 17 spotkań rozegrają czerwono-czarni w rundzie jesiennej nowego sezonu. 9 meczów na własnym terenie, 8 na wyjeździe.

Już na początek zawodników trenera Pawła Kutyni czeka bardzo trudne zadanie. Leśnik Margonin w minionym sezonie zajął w ligowej tabeli 3 lokatę tracąc do miejsca dającego awans 1 punkt lub... kilka minut. W marcu rozegrany został zaległy mecz Iskry Szydłowo z Leśnikiem, który zakończył się remisem 2:2. Nasi przyszli rywale stracili prowadzenie w końcówce przez co na drugie miejsce wskoczyła Iskra i ostatecznie, przez "koronawirusowe rozstrzygnięcia" awansowała do IV ligi.

Warto również przypomnieć, żę jesienią ubiegłego roku Leśnik wygrał w Pobiedziskach 6:3 (!). Zachęcamy do przypomnienia sobie tego spotkania -> HuraganTV (tutaj). Zespół z Margonina wymieniany jest w gronie drużyn, które walczyć będą o wygranie ligi, więc już w pierwszej kolejce nowego sezonu czekają nas spore emocje!

Poniżej prezentujemy "weekendowy" rozkład spotkań. Na dniach z pewnością poznamy również dokładne daty oraz godziny rozegrania meczów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Przeżyjmy to jeszcze raz! Lignomat Jankowy - HURAGAN (12.08.2000)
  11 sierpnia 2020 r.
  Przeżyjmy to jeszcze raz! Lignomat Jankowy - HURAGAN (12.08.2000)

  Druga kolejka pokazała, że Huragan będzie drużyną nieobliczalną. Lignomat w tych czasach przegrał po raz pierwszy u siebie w III lidze od bardzo dawna.

  "Słynne" gliniane boisko pod Kępnem zostało zdobyte ku radości fanów HP.

  więcej 
 • Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21
  28 lipca 2020 r.
  Kadra seniorów - runda jesienna seoznu 2020/21

  Dwudziestu sześciu zawodników liczy kadra senirów Huraganu, która reprezentować będzie czerwono-czarne barwy w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Pełną kadrę Huraganu Pobiedziska prowadzoną przez trenerów Pawła Kutynię i Jacka Przybylskiego wraz ze szczegłami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

  więcej 
 • Pożyteczny, wygrany sprawdzian
  18 lipca 2020 r.
  Pożyteczny, wygrany sprawdzian

  Szósty mecz sparingowy mają za sobą seniorzy naszego Huraganu. Pobiedziszczanie wygrali na wyjeździe z V-ligowym PKS Racot 2:1 (1:0). Przed drużyną jeszcze dwie towarzyskie gry, w środę z rezerwami Warty Poznań, a w przyszły weekend z Gromem Plewiska. Przypomnijmy, że pierwsza ligowa kolejka rozegrana zostanie już 2 sierpnia, w niedzielę o godzinie 15. w Pobiedziskach!

  więcej