Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

W drugi dzień sierpnia rozpocznie się ligowa rywalizacja dla drużyny seniorów Huraganu. Pierwszym rywalem sezonu 2020/21 będzie ekipa Leśnika Margonin. Mecz jak każdy na własnym terenie rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz o punkty po 258 dniach 21 godzinach i 15 minutach w wykonaniu HP!

Minimum 17 spotkań rozegrają czerwono-czarni w rundzie jesiennej nowego sezonu. 9 meczów na własnym terenie, 8 na wyjeździe.

Już na początek zawodników trenera Pawła Kutyni czeka bardzo trudne zadanie. Leśnik Margonin w minionym sezonie zajął w ligowej tabeli 3 lokatę tracąc do miejsca dającego awans 1 punkt lub... kilka minut. W marcu rozegrany został zaległy mecz Iskry Szydłowo z Leśnikiem, który zakończył się remisem 2:2. Nasi przyszli rywale stracili prowadzenie w końcówce przez co na drugie miejsce wskoczyła Iskra i ostatecznie, przez "koronawirusowe rozstrzygnięcia" awansowała do IV ligi.

Warto również przypomnieć, żę jesienią ubiegłego roku Leśnik wygrał w Pobiedziskach 6:3 (!). Zachęcamy do przypomnienia sobie tego spotkania -> HuraganTV (tutaj). Zespół z Margonina wymieniany jest w gronie drużyn, które walczyć będą o wygranie ligi, więc już w pierwszej kolejce nowego sezonu czekają nas spore emocje!

Poniżej prezentujemy "weekendowy" rozkład spotkań. Na dniach z pewnością poznamy również dokładne daty oraz godziny rozegrania meczów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej