Kadra seniorów - ubyli

Kadra seniorów - ubyli

W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

Po półrocznej przygodzie z naszym klubem "buty na kołku" zawiesił Maksymilian Zając. 20-letni bramkarz w minionej rundzie zagrał w czterech meczach ligowych. Inny bramkarz Natan Tomczak, który nie pojawił się na boisku ani razu, najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w drużynie Noteci Gębice (lider kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej gr. II)

Po pięciu latach otoczenie zmienił Jakub Matusiak. Środkowy obrońca, który rozegrał dla HP ponad 100 ligowych spotkań (jesienią łącznie 402 minuty) został wypożyczony do Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Do TPS Winogrady Poznań wypożyczony został Danylo Tyshkevych. 18-letni pomocnik pochodzący z Ukrainy pomimo dwóch rund w pierwszym zespole nie zdołał zadebiutować w oficjalnym meczu.

Wiosną na boisku nie zobaczymy również Davida Paku-Tsheli, który w Huraganie grał ponad 6,5 roku (od lata 2017). Popularny wśród pobiedziskich kibiców "Dejvid" prawdopodobnie w wieku blisko 39 lat zakończył swoją bogata piłkarską przygodę. W Huraganie pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga  "Paku" zagrał w 139 meczach w których strzelił 36 bramek!

Całej piątce bardzo dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie czerwono-czarnych barw Huraganu Pobiedziska! Informacje o ruchach transferowych w drużynie seniorów dostępne są w nowej zakładce Transfery w dziale Seniorzy. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej 
 • Kadra seniorów - przybyli
  3 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny na stałe dołączyło siedmioro nowych zawodników oraz jeden junior.

  Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej