Komplet punktów bez wychodzenia z domu

Komplet punktów bez wychodzenia z domu

Przymusową pauzę zanotowali w miniony weekend seniorzy HP. Wskutek wycofania z rozgrywek IV ligi przed rozpoczęciem rundy reprezentanta powiatu kaliskiego Victorii Skarszew Huraganiści bez rozgrywania meczu dopisali do ligowej tabeli kolejne 3 punkty.

Beniaminek rozgrywek spod Kalisza ze względu na kłopoty organizacyjne i finansowe nie zdołał dokończyć rozgrywek. Ze wzglądu na to, że Victoria rozegrała ponad 50% spotkań, wyniki rozegranych meczów zostały utrzymane, a pozostałe zweryfikowane na korzyść drużyn przeciwnych.

Czerwono-czarni tym samym po XXIV kolejkach awansowali na ósme miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi grupy wielkopolskiej.

W przyszły długi weekend Pobiedziszczan czekają dwa mecze. W sobotę na własnym terenie o 16:00 zagramy z Koroną Piaski, a 3 maja o 12:00 w Plewiskach rywalem będzie Lipno Stęszew. (gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Lipna niedziela...
  10 czerwca 2024 r.
  Lipna niedziela...

  To co wydarzyło się w niedzielne popołudnie przy Kiszkowskiej 7 zaskoczyło wszystkich. Huragan, który w tym sezonie jeśli przegrywał to jedną bramkę, najczęściej 1:2 tym razem doznał sromotnej klęski w starciu z wiceliderem Lipnem Stęszew...

  więcej 
 • Zwycięstwo w Jarocinie!
  4 czerwca 2024 r.
  Zwycięstwo w Jarocinie!

  W XXXI kolejce rozgrywek IV ligi grupy wielkopolskiej piłkarze Huraganu wygrali z Jarotą 2:0 (1:0) po bramkach strzelonych w 3' i 50' minucie.

  Było to pierwsze historyczne, ligowe starcie obu ekip na boisku w Jarocinie.

  więcej 
 • Huragan przerywa niesamowitą passę Obry
  30 maja 2024 r.
  Huragan przerywa niesamowitą passę Obry

  Osiemnaście meczów z rzędu bez porażki, taką serię przed dzisiejszym meczem mieli nasi czwartkowi rywale. Huragan przerwał passę Obry Kościan i wygrał na własnym terenie 1:0 (0:0) po bramce strzelonej z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

  więcej