Udany weekend Huraganowej młodzieży

Udany weekend Huraganowej młodzieży

To był bardzo dobry weekend w wykonaniu naszych młodzieżowych zespołów. W grze były ekipy juniorów, młodzików oraz żaków.

Zapraszamy na podsumowanie minionego weekendu.

Sobotnie granie w Swarzędzu rozpoczęła ekipa młodzików, gdzie w pojedynku derbowym rywalem była Unią Swarzędz. Z ciężkiego dla HP terenu udało się wywieźć punkt, po bramce Borysa Budzyńskiego.

Po młodzikach swój turniej pod patronatem WZPN rozegrała drużyna żaka. Gospodarzem zawodów był zespół Mieszko Gniezno, a nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, prezentując mnóstwo udanych akcji indywidualnych. Wśród żaków na uwagę zasługuj również fakt, że zawodnicy pomału zaczynają dostrzegać korzyści płynące ze współpracy z partnerem z zespołu i coraz chętniej decydują się na wykonanie serii podań przed uderzeniem do bramki. Progress jest zdecydowanie zauważalny.

Na zakończenie dnia juniorzy udali się do Poznania, gdzie rozgrywali mecz z drugim zespołem Przemysława Poznań. Wizyta młodych Huraganistów zakończyła się zwycięstwem 7:1. Imponującym hattrickiem popisał się Antoni Misiur, który w ciągu 7. minut trafił do bramki trzykrotnie. Poza Antonim na listę strzelców wpisali się Maksymilian Chomicz Łukasz Kusztelski. Dodatkowo jeszcze w pierwszej połowie gospodarze skierowali piłkę do własnej bramki.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej