Pierwszy sparing za nami

Pierwszy sparing za nami

Jednobramkową porażką zakończył się pierwszy mecz kontrolny w trwającym okresie przygotowawczym. Huraganiści ulegli 2:3 w Swarzędzu ligowemu rywalowi ekipie Lipna Stęszew, choć do przerwy 2:0 prowadzili Pobiedziszczanie.

Trenerzy Ludwiczak i Gośliński mieli do dyspozycji "tylko" 18. zawodników. Z różnych przyczyn (ferie, drobne urazy) zabrakło tego dnia 10. piłkarzy.

W pierwszej połowie tego pożytecznego i wymagającego sparingu w czerwono-czarnych barwach zaprezentowało się trzech testowanych graczy. Warto również zaznaczyć, że od 46' minuty w bramce pojawił się junior, 18-letni Natan Tomczak dla którego był to debiut w pierwszej drużynie HP.

Pierwsze 45 minut zakończyło się prowadzeniem Huraganu. W 4' minucie wynik otworzył Marcin Jędrzejczak, a w 44' gola dołożył zawodnik testowany. Rywale swoje trzy trafienia zdobyli w kilka minut w okolicach 70' minuty. Oba zespoły miały jeszcze po kilka dogodnych okazji na gole, lecz ostatecznie więcej bramek nie padło.

Skład - pierwsza połowa: Nowicki - Ciążyński, Maciejewski, Fornalkiewicz, Strosin - testowany, Jóźwiak, Żołądkiewicz, testowany, Jędrzejczak - testowany.

Skład - druga połowa: Tomczak - Trepka, Maciejewski, Fornalkiewicz, Strosin - Paku-Tshela, Żołądkiewicz, Chachuła, Drożdżyński, Jakubek - Jesionkowski.

Zabrakło: Janicki, Ratajski, Brylewski, Matusiak, Kozłowski, Muzyk, Mazur, Wierzbiński, Witaszyk, Piceluk oraz Winkel, Niedzielski, którzy przebywają na testach w innych klubach.

Za tydzień o godzinie 12:00 w Trzemesznie zagramy z Notecianką Pakość (IV liga kujawsko-pomorska). Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. Szczegóły meczowe dostępne tutaj. (gk)​

Sparing: HURAGAN - Lipno Stęszew 2:3 (0:2)

 • Sparing: HURAGAN - Lipno Stęszew 2:3 (0:2)
 • Sparing: HURAGAN - Lipno Stęszew 2:3 (0:2)
 • Sparing: HURAGAN - Lipno Stęszew 2:3 (0:2)
 powrót

Podobne Newsy

 • Remis w derbach na koniec sezonu
  24 czerwca 2024 r.
  Remis w derbach na koniec sezonu

  Cztery bramki obejrzeli kibicie na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach w ostatnim meczu sezonu 2023/24. Huragan zremisował w lokalnych derbach z Victorią Września 2:2 (0:1).

  więcej 
 • Udany rewanż Polonii
  17 czerwca 2024 r.
  Udany rewanż Polonii

  Po raz trzeci w tym sezonie Huraganiści zmierzyli się z leszczyńską Polonią. Gospodarze wygrali na własnym terenie 3:1 prowadząc do przerwy 2:1.

  Był to przedostatni mecze sezonu 2023/2024.

  więcej 
 • Lipna niedziela...
  10 czerwca 2024 r.
  Lipna niedziela...

  To co wydarzyło się w niedzielne popołudnie przy Kiszkowskiej 7 zaskoczyło wszystkich. Huragan, który w tym sezonie jeśli przegrywał to jedną bramkę, najczęściej 1:2 tym razem doznał sromotnej klęski w starciu z wiceliderem Lipnem Stęszew...

  więcej